SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187503

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Nie bronie Messiego rowniez uwazam ze sie zle zachowal kopiac ta pilke ktora i tak juz by wyszla(uwazam ze pilka byla jeszcze w boisku zreszta chyba komentatorzy z canal+ tez tak mowili) dlatego uwazam decyzje arbitra za sluszna

a co do faulu na Marcelo Alves po meczu powiedzial:"Nie podzielam zdania arbitra, ponieważ zagrałem czysto. W dodatku Marcelo powiedział mi, że musiał się rzucić na ziemię".

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-04-17 17:31:54

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-04-17 17:34:44

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
a zaraz w innym wywiadzie znajdziesz zaprzeczenie z ust Marcelo, że nic takiego nie powiedział





masz filmik i zweryfikuj sam słowa komentatorów z canal+

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
pippo chodzilo mi o komentatorow polskich,a na tym filmiku widac ze pilka w momencie kopniecia jej przez messiego jest minimalnie przed linia

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-04-17 18:17:51

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Przed, czy za - i tak zrobił to z pełną premedytacją. Zachował się jak burak w tym momencie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Żółta za niesportowe zachowanie, odkopnięcie piłki która była poza boiskiem. To, że poleciała w kibiców, to robienie halo z bzdury, komuś stałą się krzywda ? Nie.
Jak ktoś pisze, że traci szacunek przez to do Messiego, to go nie rozumiem.
Stracić szacunek to można za boiskowe chamstwo - Ramos, Pepe.
Albo za udawanie, nurkowanie czyt. oszustwo - Ronaldo.

Koniec końców, każdy broni swoich idoli, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
CT, no to przecież wiem że nie chodziło Ci o komentatorów chińskich, tylko polskich
chodziło o to żebyś sobie zweryfikował czy piłka była w boisku czy nie. Zresztą nie jest ważne to gdzie była, ważny jest fakt, że takie zachowanie nie powinno miec miejsca, a powinno byc ukarane kartką.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2011-04-17 18:21:18

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Messi miał prawo kopnąć piłkę w kibiców bo go obrażali- co on 5 lat ma,jeszcze się nie przyzwyczaił ze jedni go kochają a drudzy nie nawiedzą.Messi tym zachowaniem pokazał że jeszcze nie dorósł.
U nas za takie coś by wyłapał od kibiców.

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2011-04-17 18:26:44

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Jak ktoś pisze, że traci szacunek przez to do Messiego, to go nie rozumiem.

Już wyjaśniam.

Nie raz widziałem jak Messi nurkuje w stylu C. Ronaldo, a takim zachowaniem na pewno nie poprawia swojej sytuacji. Na pewno bym bardziej nie respektował człowieka, który z uśmiechem na ustach kopnął mi piłką w twarz. Nie podoba mi się taki całokształt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
panowie panowie to jest temat rzeka, jedni lubia barce i beda go bronić jedni real i beda bronic real, ja kocham real i tyle oni maja hajs i spuszczaja sie nam na ryj tyle a 1-1 nic nie wyjaśniło przed nami jescze kilka spotkan. zaraz zaczną się filozofie typu "ja mam 15 lat,dziecko twoja stara itp" ***ac farse i tyle

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
http://www.orange.pl/kid,4000003362,id,4000887481,title,Bild-Sahin-odchodzi-do-Realu,article.html

http://www.orange.pl/kid,4000158865,id,4000888435,video.html
4.36
Ogólnie fajnie zrobione.






Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2011-04-18 14:49:22

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium