SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 186099

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Wydaje mi się to bardzo mało wiarygodne. Mam nadzieję, że nie wyniknie z tego jakaś gruba afera, o której będzie bardzo głośno przez długi czas. Zdążyłem się takimi sytuacjami już nasycić na najbliższe lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przez te zamieszanie nikt nie wspomnial o przecudnej asyście Ozila , a ta koncowke to szkoda nawet komentowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
No cóż, jak dla mnie to teraz Barca ma tytuł patrząc na przyszłe mecze. Szkoda bo sędzia wczoraj trochę przesadził.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Terminarz mamy dużo trudniejszy, to prawda, ale damy radę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Z oficjalnej strony BBVA.
Poza tym protokół też świetny, Faria i Ozil wyrzuceniu za 'oklaskiwanie decyzji arbitra'.
Świetnie... za niedługo za krzywe spojrzenie będzie czerwień.
Świetny arbiter, świetny mecz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425



W 0;18-0;19 widac jak Ozil cofajac sie mowi cos w kierunku sedziego po czym dostaje czerwo wiec nie trudno domyslec sie ze jakis pocisk poszedl na decyzje arbitra.
Co do tych kartek to ja nie wierze ze az 2 zawodnikow by mialo dostac po 2 zolte i dalej zostac na placu gry zreszta na na waszej oficjalnej stronie Cani i Ruben maja po 1 zoltej http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/03_Marzo_Actualidad_11-12/1330092763303/noticia/Cronica/Villarreal_1-1_Real_Madrid.htm 




Od 0;29 protokół

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-03-22 15:55:22

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Cris Thug
imo po Realu widac zmeczenie od dobrych paru kolejek grają piach jak nie bedzie Mou robil rotacji to bedzie lipa


Bo Ty wiesz lepiej od mou co ma robic Co do czerwonej kartki dla ozila to dla mnie to jest smieszne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Ogladam prawie kazdy mecz Realu i widze ze chlopaki sa wykonczeni fizycznie zwlaszcza wasz mozg Alonso ,ciagle prawie ta sama 11 jedyne gdzie widac czesta rotacje to Benzema-Higuain

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko, że 'nasza' oficjalna strona to fanklub, a oficjalna strona ligi bbva to co innego. Coś o wiele wyżej postawionego.
Ozil nie dostał za pyskówki ani za krytyke decyzji arbitra tylko za oklaskiwanie decyzji arbitra co jest śmieszne. Senna w takim razie nie wiedział o żółtej bo stał plecami oddalony o dobre kilka metrów (oczywiście nie jest przejawem braku szacunku stanie plecami do arbitra kiedy ten daje żółtą natomiast oklaskiwanie jest od razu na czerwień).
Śmieszny arbiter, chciał pokazać ' kto tu rządzi'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
BPL-G
przez te zamieszanie nikt nie wspomnial o przecudnej asyście Ozila , a ta koncowke to szkoda nawet komentowac


Rzeczywiście, trzeba przyznać, że Özil zaliczył fantastyczną asystę. To straszne, że czasem nie ma miejsca na wyrażanie podziwu dla takich właśnie akcji, stanowiących piękno futbolu, który bez wątpienia wszyscy chcielibyśmy jak najczęściej oglądać.



Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

Wiecej