SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/fernando-hierro-dyrektorem-generalnym-malagi,1,4792870,wiadomosc.html

Ciekawie jest budowany zespół Malagi. Ich sposób tworzenia zespołu bardziej mi się podoba niż ten City.

Zapata podobno poszedł do Villarreal wzmacniając ich najsłabszą formację, czyli obronę. Bardzo dobry transfer.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
no juz wolę takiego Vucinica niż wydawać taką kase na któregoś z trójki Tevez Neymar Kun bo to troche mija sie z celem .:P a co do transferu Zapaty no to bardzo dobry ruch:P Będa mieli klasowego stopera na pare następnych sezonów o ile nie odejdzie gdzieś do jeszcze lepszego zespołu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
To właśnie transfer Vucinica mija się z celem, tak jak napisał Pippo zaczynacie tutaj pisać fantasy...
Myślę , że Malaga jak się poukłada to może powalczyć o LE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jose mówił w poprzednim sezonie, że potrzebuje wysokiego napastnika, teraz nie ma już o tym mowy, a wszystkie kandydatury (Neymar, Aguero, Tevez) to raczej nie olbrzymy, więc albo Jose zmienił swoje zapotrzebowania odnośnie napastnika, albo te trzy nazwiska są na siłę łączone z Realem...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36713
Hmm trafne spostrzeżenie. Ciekawe jak rozwiązanie zostanie sprawa Adebayora, osobiście lubię go jako piłkarza , ale też Aguero jest bardziej sprytniejszy i zwinniejszy w polu karnym.
Nie zmienia to faktu , że pozostanie nam tylko poczekać do Sierpnia, wtedy powinno być już wszystko jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
LA Galaxy 1:4 Real Madryt



"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67
Oglądałem mecz:) warto było ;p szczegolnie spoodbał mi sie Kaka :P naprawde trzeba go zatrzymac przyda sie na pewno :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608








Aguero odpadł bo idzie do City, więc ciekawe po jakiego zawodnika sięgnie Mou.

Z innej beczki Cazorla podobno w Maladze za około 21 mln euro. Kiedy Real go chciał to Villarreal nie chciało go puścić za 35. Bardzo ciekawie się zapowiada zespół Malagi, który ma walczyć o miejsce w pucharach europejskich.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Aj ten Ramos. Dobrze, że wygrali. Teraz widzę, jaką radość im to sprawiło.

Transfery trzeba przeprowadzać z pomysłem; potrzebna jest wizja zespołu. Kolejni piłkarze muszą uzupełniać skład i stworzyć drużynę, machinę do gry. Nie sądzę, żeby Malaga coś osiągnęła, kupując hurtowo drogie gwiazdy, podobnie jak Manchester City. Na sukces trzeba zapracować i poczekać, stworzyć drużynę.

Zmieniony przez - Kinjo w dniu 2011-07-28 09:53:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Drogie gwiazdy? RvN, Toulalan, Diarra, Mathijsen, Joaquin? Ja tu widzę pomysł Pellegriniego na drużynę.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium