SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196551
z checiom zobaczyl bym w Realu ibre na pewno byl by tanszy od Teveza a poziomem agresij nawet przewyzsza argentynczyka a co do umiejetnosci poruwnywalne

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Zobaczymy jak to się potoczy czytałem że mają wymienić Kake na Lamparda,teraz Altintop i Tevez jeśli to prawda to juz można zobaczyć jaki Mou chce stworzyć zespól,dominujący fizycznie rywala agresywny coś w rodzaju czołgu .

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
No tak, ale Ibra znowu nie lubi grać w pressingu. W Juve, Interze, Barcelonie i Milanie stoi z przodu i nie lubi się wrócić. Teveza zawsze pełno na boisko. Wszystko zależy jakiego typu napastnika chce Jose. Nie da się ukryć, że Ibra i Tevez to czołówka, ale mają zupełnie inne charakterytyki. Ja wolałbym Tevez bo lubi powalczyć i w jego grze widać determinację. Ibrze jak nie idzie to zwiesza głowę albo łapie kartki.

Lamparda nie chciałbym za żadne skarby.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2011-05-11 01:14:39

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Cris Thug-ibra jest agresywny to fakt,ale nie potrafi tak jak Tevez biegać przez 90 min i walczyć o każdą piłkę .Ibra jest leniwy jest egzekutorem.

Ja Lampada z miłą chęcią oglądał bym w barwach realu

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2011-05-11 01:17:39

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2011-05-11 01:19:43

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196551
tylko tevez w walce o gorne pilki jest w wiekszosci przypadkow bez szans natomiast Ibra daj duza przewage w taki pojedynkach zwlaszcza gdy Real ma zamiar grac tak jak w meczach przeciwko Barcelonie

ja tam wole Lassa niz lamparda

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-05-11 01:21:27

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-05-11 01:21:36

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Lampard ma mocną psyche potrafi kreować grę i nie gubi się gdy mecz się nie układa,w tym sezonie brakowała takiego zawodnika który w krytycznych momentach potrafił brać ciężar gry na siebie.

Ale Real ma innych zawodników którzy potrafią grać głową,w tym elemencie nic nie stracą.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Zwłaszcza w tym sezonie Lampard pokazał jak dobrze gra w ważnych momentach - losy dwumeczu z United w LM mogły zalezeć od niego, ale psuł świetne okazje na gola. Ten zawodnik już się kończy. Pozatym on pełni w klubie podobną rolę do Xabiego.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
A ja usłyszałem, że ponoc Drogba ma do Madrytu zawitac

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Stary, ale też doświadczony i niesamowicie silny. Nie miałbym nic przeciwko Didierowi w Realu. Zważywszy na wiek pewnie nie przeszkadzałoby mu, gdyby czasami musiał siedzieć na ławie. Gonzo, Benzyna i Drogba brzmi dobrze.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Ale na przestrzeni ostatnich lat Lampart zawsze pokazywał jaka jest podporą drugiej Lini,zauważmy jakiego zawodnika z niego zrobił Mou,wydaje mi się o że mógł by wnieść coś do drużyny ale zobaczymy co z tego wyjdzie,możne przyjdzie ktoś młodszy bardziej perspektywiczny.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium