SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Witam, otwieram nowy temat o Manchesterze United - w starym został przekroczony limit postów

Stary temat - https://www.sfd.pl/MANCHESTER_UNITED-t129400.html

Zmieniony przez - Naviun w dniu 2008-09-17 00:02:30

Zmieniony przez - Naviun w dniu 2008-09-17 00:03:01

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie potrafię sobie nawet wyobrazić piłkarza, który z miejsca byłby w stanie wypełnić lukę po Rooneyu. Mou cwana bestia wie co robi.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mój pierwszy chyba

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Evra nie zagra z Villareal?

Wszystko wskazuje na to, że problemów kadrowych w Manchesterze United nie ma końca. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Patrice’a Evry w jutrzejszym meczu Ligi Mistrzów z Villarrealem.

Dzisiejszy The Telegraph podał, iż Francuz został przewieziony do szpitala po sobotnim spotkaniu z Liverpoolem FC. Evra na Anfield Road zagrał cały mecz po czym poczuł się źle jadąc w klubowym autobusie.

Jeśli francuski defensor nie będzie gotowy do gry, to najprawdopodobniej zastąpi go John O’Shea. W pierwszym składzie nie powinniśmy się spodziewać występu kontuzjowanego Michaela Carricka. Cristiano Ronaldo mecz może zacząć na ławce rezerwowych. Z trybun swoich kolegów będzie natomiast dopingował Paul Scholes, który w meczu o Superpuchar Europy dostał czerwoną kartkę.


------------------

Oby zagrał, Evra to podstawowy zawodnik i ogromne wzmocnienie. Ciężko będzie go zastąpić.

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
kurva mógłby zagrać

idę podać mój temat do kasacji
bo w tej samej chwili założyliśmy

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Miejmy nadzieję, że zagra...
No i druga sprawa - Ronaldo. Jak już będzie na ławce, to pewnie pojawi się na końcówkę spotkania

Obstawiam, że United wygra jutro 2:0

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Bez Evry byłoby nie ciekawie. Co do Ronaldo to wątpię że go wpuści. Mecz z Chelsea ważniejszy jak narazie.
Niech Berbatov coś pokaże bo na Rooney'a nie liczę

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
dzisiaj ogien, avanti, masakra i 2:0

Sir Alex Ferguson apeluje na łamach dzisiejszej prasy, aby kibice wybaczyli Cristiano Ronaldo jego zachowanie w czasie letniego okienka transferowego. Dziś Portugalczyk powinien pojawić się na boisku po raz pierwszy od przebytej operacji kostki. Wciąż nie wiadomo jak przywitają go kibice na Old Trafford.

Fani „Czerwonych Diabłów” mają za złe skrzydłowemu, że ten latem robił wszystko, aby sfinalizować transfer do Realu Madryt. Zgody na przeprowadzkę włodarze United nie wyraziły, dlatego Ronaldo będzie musiał na nowo zaskarbić sobie sympatię kibiców.

- Myślę, że kibice rozumieją całą sytuację. Ronaldo to młody chłopak, który był kuszony olbrzymimi pieniędzmi – twierdzi sir Alex Ferguson.

- Kiedy powiadomiliśmy go o naszej decyzji on ją zaakceptował. Od tego czasu trenował bardzo ciężko. Zostawała do godziny 17 i wykazywał ogromną determinację w powrocie na boisko.

- Ronaldo nie zachowywał się jak mały dzieciak i nie protestował. Zaakceptował sytuację, a ja jestem zachwycony, że do nas wraca. Mówimy przecież o wyjątkowym zawodniku – dodaje Szko

TERMINARZ:





Zmieniony przez - Kosiak07 w dniu 2008-09-17 10:48:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Nie wiem co myśleć o Ronaldo. Jest w najlepszym klubie na świecie, a zasłania się marzeniami z dzieciństwa...

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ciekawy mecz się zapowiada. Może być remis.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
black pete: nie da rady tylko zwyciestwo w dniu dzisiejszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Wiem wiem, ogień będzie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium