SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo będzie mi brakowało Rooneya w MU jesli odejdzie bo jeszcze nic nie jest przesądzone. Ale wkurzaja mnie ludzie ktorzy najedżają na niego. Wgl jakie przewidujecie transfery w tym roku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Żadnych Rooneyów w Realu, a zwłaszcza z wymianą za Ronaldo.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Rooney tez sponsorowany przez Nike a wiec w sumie wyszłoby na jedno

Wszystko zależy od danej osoby,jeden pójdzie a drugi nie.A z tego co pamiętam to E2 ma 20mln "suchej" pensji.Ale z tą kasą bardziej myślałem o Monaco ,niż ruskich.

nawet jeśli nie sucho to nie uwzględniłem podatków w Anglii chyba 50% maja , u ruskich chyba 7% a wtedy te kwoty wygladaja znacznie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pożyjemy zobaczymy. teraz trzeba się cieszyć z kolejnego mistrzostwa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Zaczyna się taka sama śpiewka Wayna jak w zeszłym roku. "Chcę transferu, chcę odejść". Znowu dostanie podwyżkę i będzie szczęśliwy że został w United. Mam do niego szacunek ale bez przesady. Jego wartość spadła wg mnie sporo, chciałbym żeby został ale nalegać nie będę.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Wayne Rooney w Arsenalu?
12.05.2013, 20:29 / marcinbie


Wayne Rooney chce odejść z MU. Według niektórych angielskich mediów ofertę kupna zawodnika złoży Arsenal. Kanonierzy mają zaproponować 25 milionów funtów za Anglika.



Rooney nie zagrał w dzisiejszym meczu MU ze Swansea. Po meczu sir Alex Ferguson przyznał, że zawodnik poprosił o zgodę na odejście z drużyny.



Tuż po ogłoszeniu rezygnacji sir Alexa Fergusona z funkcji managera Manchesteru United zaczęły się spekulacje na temat przyszłości Wayne Rooneya w drużynie z Old Trafford. Następcą Fergusona będzie David Moyes, który wprawdzie odkrył Rooneya i dał mu szansę debiutu w barwach Evertonu, ale potem stosunki między Rooneyem i Moyesem układały się źle. Obaj panowie nawet spotkali się swego czasu w sądzie i Moyes wygrał proces z napastnikiem. Poszło o fragment autobiografii Rooneya, w której napisał, że Moyes sprzedawał prasie brukowej informacje z życia prywatnego piłkarza.



Teraz Rooney nie wyobraża sobie gry w drużynie prowadzonej przez Moyesa. Według gazety Daily Star jego odejście z MU jest przesądzone, a 25 milionów funtów za piłkarza chce zapłacić Arsenal. Problemem dla Kanonierów mogą być jednak zarobki zawodnika, który dziś zarabia w MU około 200 tysięcy funtów tygodniowo.



Rok temu Manchester United zapłacił Arsenalowi 22,5 mln funtów za Robina van Persiego, który strącił Rooneya z piedestału największej gwiazdy drużyny z Old Trafford.



Póki co MU twierdzi, że Rooney nie jest na sprzedaż, ale klub z Manchesteru jednak szykuje się na jego odejście. Jego następcą w drużynie miałby być Karim Benzema z Realu Madryt.



Mówi się także o zainteresowaniu Rooneyem ze strony Chelsea, Paris Saint Germain. Pojawiły się też pogłoski, że Rooneya być może sprowadzi Bayern Monachium.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
on lubi zdobywać trofea więc raczej do Arsenalu nie przejdzie (z calym szacunkiem dla tego klubu). bardziej prawdopodobne to Real albo PSG ale z drugiej strony przy Ibrze tez za duzo sobie nie pogra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
Ibra znów poszarpał się,tym razem Leonardo.Więc nie zdziwie się jak go "wywalą",bo to już chyba 3 razy w tym sezonie jak ma spięcie z kimś z teamu.Więc imo Roo do PSG a Zlatan out,jest całkiem prawdopodobne.





Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-13 13:42:33

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ibra do Realu, a Rooney do PSG i gra gitara

Rooney w Arsenalu to science-fiction. Nawet jakby Papa sypnął kasą (w tymw ypadku myślę, że zrobiłby to) i nawet jakby United jakimś cudem zaakceptowało ofertę to Ronney odrzuciłby tą ścieżkę kariery.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wiadomo ze to zart

- Arsenal nie ma tyle siana ani na zakup anie utrzymanie
- United pewnei bedzie chcialo pogonoic za granice oraz odpowiednie siano a nie jakies smieszne 25 mln
- Roo tez nie chce

a wiec wszystkei 3 strony albo nie chca albo nie moga


ja licze ze jesli juz Roo odejdzie to za $ jakie jest wart a nie zadne promocyjne kwoty i zostanie to przeznaczone na kogos wielkiego kalibru jak np. Bale
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium