SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179796

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
wiedziałem ,że strzela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Benitez jutro powie ze to jeszcze Liverpool zdobedzie
zeby presje w szeregach United przed meczem z Arsenalem zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Jest umowa dla Teveza

Dobra gra Carlosa Teveza w ostatnich dniach została doceniona. Włodarze Manchesteru United, po wielu miesiącach zwłoki, w końcu zdecydowali się przedstawić umowę argentyńskiemu zawodnikowi - poinformował sir Alex Ferguson.

Reprezentant Argentyny w ostatnich tygodniach był łączony z wieloma angielskimi i europejskimi klubami, ale wobec ostatniej wypowiedzi sir Alexa Fergusona wszystko wskazuje na to, że pozostanie zawodnikiem Manchesteru United.

Oglądając dzisiejsze spotkanie, w którym Tevez, wchodząc z ławki rezerwowych, zapewnił Czerwonym Diabłom zwycięstwo, można było odnieść wrażenie, że zerwanie rozmów z Media Sports Investment było by po prostu grzechem.

- To jest fantastyczny, mały piłkarz. Doskonale wie, że chcę, aby pozostał w klubie. Rozmawiałem z nim już na ten temat. Kilka spotkań dotyczących transferu ma już za sobą David Gill, więc idziemy do przodu. Mam nadzieję, że Tevez u nas zostanie. Szkoda, że cały czas muszę o tym mówić, ale moje zdanie o Argentyńczyku się nie zmieniło.

- Głównym mankamentem jest to, że nie prowadzimy rozmów z klubem piłkarskich. Wydaje mi się, że sam Tevez jest jednak w dobrej sytuacji i powinien być zadowolony z przedstawionej przez nas oferty - zakończył szkocki menedżer United.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
Bardzo dobrze ze Tevez zostanie, jakos bardzij mi przypadl do gustu niz np. Berbatov, ale to moja opinia

Jeszcze tylko 2 mecze i koniec ligi, wystarczy 1pkt i mamy mistrza. Pozniej rozjezdzamy Barce i LM nasze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Zayebiście! Przecież Tevez to diabeł tasmański! Wczoraj nic się nie działo zanim wszedł. A jaka brameczka
Czekajmy więc na oficjalne potwierdzenie podpisania kontraktu

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
"Carlos Tevez's representative Kia Joorabchian has told Sky Sports that Manchester United have not offered the Argentine personal terms."

"We actually have not had any offer for Carlos, no offers for personal terms for Carlos," he told Sky Sports News.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
Mamy mistrzostwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
United! United! United!

jeszcze tylko 27 maja udany i ten sezon bedzie piekny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
mam do powiedzenia tylko : GLORY GLORY MAN UNITED !!

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
kto zasłużył jak nie MU

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium