SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 178968

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Jak informuje brytyjski dziennik " The Sun "

Po tym zdaniu przestałem czytać dalej.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
hrhrr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jonny Evans przyznał, że lubi grać w meczach z mocniejszymi drużynami. Nawiązał w ten sposób do weekendowego spotkania z Arsenalem. Zeszły sezon był dla niego przełomowy. Wystąpił w 34 spotkaniach. Z powodzeniem zastępował Rio Ferdinanda oraz Nemanję Vidica.Aktualnie zastępuje Rio, który narzeka na uraz uda. Jednakże młodemu obrońcy dokucza kontuzja kostki i w przyszłości będzie musiał poddać się operacji.

21-latek nie martwi się spotkaniem z Arsenalem. Rozkoszuje się natomiast możliwością występu w tak ważnym meczu.

- Czasem granie z wielkimi zespołami jest łatwiejsze. Grasz wtedy przeciw lepszym zawodnikom, dzięki czemu twoja koncentracja rośnie. Jeszcze bardziej myślisz o grze.

- Koncentracja jest bardzo ważna w defensywie. Grając z tyłu musisz cały czas być odpowiednio skupiony.

Evans zaliczył już kilka występów przeciwko drużynom z elity w poprzednim sezonie. Wystąpił w obu spotkaniach z Chelsea, zagrał przeciwko Interowi w Lidze Mistrzów oraz w wygranym finale Curling Cup z Tottenhamem.

- Nie oczekiwałem, że wystąpię w tak wielu spotkaniach w poprzednim sezonie. Jednakże nie spodziewałem się tylu problemów Rio z kontuzjami i Nemanji z zawieszeniami za kartki. Dzięki temu dostałem się do drużyny. Miałem więc trochę szczęścia.

Sir Alex pokładał wielką wiarę w umiejętności Evansa, gdyż odrzucił ofertę wypożyczenia do Sunderlandu i pozbył się Gerrarda Pique w zeszłym sezonie.

- Gdy dostaniesz się do drużyny wzrasta pewność siebie oraz wiara we własne umiejętności. Z drugiej strony, ludzie bardziej zaczęli się przyglądać moim występom. Jednakże dzięki temu nabrałem wiele doświadczenia.

- Wiem również, że muszę włożyć jeszcze sporo pracy na treningach i poprawić moją grę w kilku aspektach by stać się światowej klasy obrońcą Manchesteru United.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
dzisiaj wielki sprawdzian Man Utd :) arsenal jest w swietnej formie wiec szykuje sie swietny mecz :D

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
prowadzimy 2-1

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
MU vs Arsenal 2:1

0:1 40' Andrey Arshavin
1:1 59' Wayne Rooney (rzut karny)
2:1 64' Abou Diaby (gol samobójczy)

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
tak kurvaaaaa 3 punkty zostają na OT

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Karny i samobój no rzeczywiscie sprowadziles na ziemie ale siebie

Nie potrafili w "normalny
' sposob zdobyc gola przez 90 minut no to frzeczywiscie powod do dumy hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
wynik idzie w świat tralalala

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
ALeż zamarłem w 95 minucie!

United!! United!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium