SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 178956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zazdroszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Pippo, graty za spostrzegawczość

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Szukałem Wally'ego, ale nie znalazłem

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
MU - Fulham 3:0

1:0 Rooney 46'
2:0 Rooney 84'
3:0 Berbatov 89'

znowu Rooney dał o sobie znać



Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2010-03-14 19:27:44

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
"Dymitar Berbatow po meczu powiedział, że większą przyjemność od strzelania bramek sprawia mu asystowanie, a ponad to przedkłada trofea zdobyte razem z Manchesterem United."
Ten mecz pokazał ile znaczy Berbatov oraz ten cytat jaką lubi pełnić rolę na boisku i co mu sprawia przyjemność dobry mecz napastników, w miarę Nani, środek jak zwykle solidnie. na + :)

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
MU - Looserpool 2:1

0:1 Torres 5'
1:1 Rooney 12'
2:1 Park 60'

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
szkoda ze nie remis
walka o mistrza nadal zacieta

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
Świetny mecz, Fletcher i Park zagrali kapitalne zawody, jednak to Evra trzymał wszystko w lejcach dzisiaj w ataku wzorowo, wrzutki, dryblingi, a w obronie nie do przejścia. Mnie osobiście zawiódł Carrick i powoli zaczynam wątpić w jego miejsce we wyjściowym składzie na najbliższe mecze.. Jakby nie było to już któryś słabszy mecz z koleji w jego wykonaniu. United liderem i tak już zostanie do końca, nie chce mi się wieżyc że wypuszczą z rąk taką okazję jaką jest z pewnością zrzucenie Liverpool'u ''z ich pieprzonej grzędy''

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Coś pięknego! Pokonać Liverpool jest o wiele cenniejsze niż Arsenal i Chelsea razem

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
masz rację, szczególnie gdy wychowanek prowadzi zespół do wygranej

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium