SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
ta za 12 i praktycznie anonimowy
tak wiec roznice nie duze
szczerze mowiac slabo kojarze chlopaka
a licze ze dobry transfer bedzie


bardziej mnie martwi ze Ferguson powiedzial ze beda 3 transfery
ten + De Gea ? + Young ?

wyszlo by ze koniec
moim marzeniem jest Snijder i Bale

jednak o tych 3 transferach SAF mowil przed finalem LM wiec moze zdanie po tym meczu zmienil zdanie + odejscie Scholes'a

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2011-06-08 19:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mam nadzieję, bo zostaniemy wtedy bez porządnego środkowego pomocnika

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Czy uważacie, że na transfer wybitnego rozgrywającego, gwarantującego od razu wejście w team, warto, by United wydali 50 mln funtów? Innymi słowy: jak bardzo Sir Alex chce mieć takiego gracza? Wydaje się, że jedynym wybitnym rozgrywającym, który może przejść do United, i którego cena może być kosmiczna, jest Sneijder. Zgadzacie się z tym? Słyszałem na forum United, że podobno Modric mógłby kosztować kosmiczne pieniądze, ale nie wiem, czy brać to na poważnie. Oczywiście transfer wewnątrzangielski oznaczałby naturalny wzrost ceny, ale czy aż tak bardzo, by doszło nawet za Modrica do pułapu 50 mln funtów?

www.PUCHAR-SWIATA.pl

Zdobądź autentyczną replikę PUCHARU MISTRZOSTW ŚWIATA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 522 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5001
Snejder napewno by sie dopasowal i mozna powiedziec ze daje gwarancje wysokiego poziomu kiedys twierdzil,ze chetnie by sie znalazl w United ale w tym roku nigdzie sie nie przenosi.

Co do Modricia to jest niezly choc kontuzjogenny, za to juz od kiedy trafil do londynu to co okienko transferowe slychac,ze jest przymierzany do 943534354364647437 klubow wiec patrzyl bym na jego transfer z przymruzeniem oka co nie znaczy ,ze jest niewykonalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Co do Sneijdera to jak na moje daloby go rady duzo taniej kupic niz 50 mln funtow (to jakies 55-57 mln euro) mysle ze 35 mln funtow spokojnie wystarczyloby

co do Modricia Tottenham dal za niego 3 lata temu ponad 20 mln euro kupujac w ciemno z Dinama Zagrzeb a wiec kwota musialby byc duzo wyzsza od tej co dali przynajmnej 30-35 mln euro , w dodatku Tottenham tanio graczy do MU nie sprzedaje (Carrick czy Berbatov)


tak wiec w/g mnie roznica wynioslaby miedzy grajkami max. 10 mln euro a imo Sneijder duzo lepszy od Modricia choc tego drugieo tez bardzo lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Smalling za te pieniadze to był strzał w 10, dla mnie kopia Ferdinanda, człowiek ma nerwy ze stali, i imo nadaje sie lepiej na prawa strone niz John, a kto wie czy nie Rafael.

Na bramke wolalem Stekelenburga, ale De Gea to juz praktycznie pewniak, tak samo jak Young. Zastanawia mnie środek pola, moze SAF nie kupi nikogo i zostawi Cleverleya na ten sezon?

Ciekawe tez co bedzie z Nasrim, czy zmieni klub, no i co z Nanim, bo chodzi plota ze nie podoba mu sie kontrakt, a nie chca mu dac podwyzki. O Berbie cisza po tym jak niby mial sie poczuc urazony ze brak miejsca nawet na lawce w meczu z Far... Far... aaa Barcelona, tak to szło.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Nani chyba nie ma nic do gadania rok temu przedluzyl kontrakt
De Gea mnie tez ciekawi czy sobie poradzi odrazu bo papiery na granie ma napewno
co Celverleya to podobnie jak Welbecka licze ze beda w przyszlym sezonie grali i to w odpowiedniej liczbie spotkan co wynik bedzie w miere ustalony lub rywal slabszy mimo tego srodek pomocy trzeba koniecznie wzmocnic , choc Young tez potrafi grac na tej pozycji to mimo wszystko potrzeba typowego rozgrywajacego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
No własnie, tylko teraz z wyborem gracza jest problem. Najgorsze jest to, że srodek Carrick-Fletch gra totalnie w kratke, raz genialne mecze a raz taka padaka, że ciezko sie patrzy. Giggs w środku też przecież grał i to nawet dobrze, ale teraz na wszystko patrzy się przez pryzmat finału LM. I tam naprawde nikt się nie popisał procz Roo.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196565
Ryan Giggs postanowił iść na terapię, by ratować rodzinę

Od kilku tygodni angielska prasa wciąż rozpisuje się o zdradach, jakich dopuścił się ojciec i mąż, Ryan Giggs. Piłkarz Manchesteru United postanowił jednak ratować swoje małżeństwo ze Stacey i pójdzie na terapię, która ma wyleczyć go z uzależnienia od seksu.

37-letni Giggs, który przez osiem lat sypiał z żoną swojego brata, Natashą, a w międzyczasie miał też inne romanse, m.in z celebrytką Imogen Thomas powiedział żonie, że sam sobie nie poradzi. "Stacey oczywiście zrobi wszystko, by utrzymać tą relację, dla dobra dzieci" - donosi źródło.

- Ryan potrzebuje mojej pomocy, wyznał mi, że beze mnie sobie nie poradzi - miała powiedzieć Stacey bliskiemu przyjacielowi rodziny. Również 34-letni Rhodi, brat piłkarza zapowiedział, że mu pomoże. - To Stacey go o to poprosiła, a on się zgodził, bo chce, by rodzina została razem

Giggs zaproponował bratu 250 tysięcy funtów za milczenie i "pranie brudów we własnym gronie', jednak ten się nie zgodził.

Natomiast Natasha miała aż cztery pozamałżeńskie romanse i wszystkie z gwiazdami Czerwonych Diabłów. Bulwarówki podały nazwiska piłkarzy, z którymi się spotykała. Oprócz Giggsa byli to Dwight Yorke, Phil Bardsley i Danny Simpson. - "Zawsze fascynował ją świat piłkarzy, a dzięki małżeństwu z bratem Ryana miała do niego swobodny dostęp" - piszą gazety na Wyspach.


Stracilem szacunek to tego goscia posuwac zone brata i dotego skladac takie propozycie to szczyt bezszczelnosci,na miejscu Rhodiego zamiast mu pomagac spuscil bym mu taki lomot zeby sie os*al

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-06-11 22:05:24

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie mogę w to uwierzyć.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium