SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 178952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Bramkarz:Edwin van der Sar Obrońcy:jeśli zdołają zagrać Gary Neville,Patrice Evra,Rio Ferdinand,John O'Shea Rezerwowy skład obrońców:Rafael da Silva,Fabio da Silva,jak będzie możliwe Jonny Evans,Wes Brown Pomocnicy:Cristiano Ronaldo,Paul Scholes,Michael Carrick,Ryan Giggs albo Anderson albo Nani Rezerwowy skład pomocników:Anderson,Nani,Park Ji-sung,Darren Fletcher,Zoran Tosić Napastnicy:Wayne Rooney,Carlos Tevez,Dymitat Berbatow

Prawdopodobnie tak to bedzie wygladalo.
trzymajmy kciuki

Bo Ogień Mam W Duszy, A Siłę W Dłoni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
obrona cos nie tak
czemu Evans mialby nie grac kontuzja ? Vidic ? bo kartek chyba juz nie ma z tego co pamietam za final KMŚ pierwszy mecz mial tylko

czas wychodzic do koleszki na meczyk i jakies piwko zakupic po drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja mam 2 paczki Lays, pół litra Maxiumusa i 2 browary
będę sukcesywnie popijał przez cały mecz...

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2009-03-11 19:48:15

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
typowy kibic Mu -pijak i obzartuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jak tam Real ?

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
walczy o mistrzostwo Hiszpani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a wczoraj ?

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
w tym sezonie real nie ma szans na primera division, barca totalnie odskoczyla od reszty tabeli i nie zapowiada sie na zmiany . lece na meczyk

Bo Ogień Mam W Duszy, A Siłę W Dłoni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Manchester United
van der Sar - O'Shea, Ferdinand, Vidić, Evra - Ronaldo, Carrick, Scholes, Giggs (C) - Rooney, Berbatow
Rezerwa: Foster, Evans, Anderson, Park, Gibson, Fletcher, Tévez

Inter Mediolan
Júlio César - Maicon, Córdoba, Samuel, Santon - Zanetti (C), Cambiasso, Vieira - Stanković, Balotelli - Ibrahimović
Rezerwa: Toldo, Maxwell, Rivas, Figo, Muntari, Adriano, Cruz

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Postawiłem że Cris strzeli bramke jako pierwszy ale coś czuje że Rooney to uczyni

dupa

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2009-03-11 21:42:20

United!! United!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium