SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
odnośnie posadzenia DDG na ławce:

"– Jeśli chodzi o obsadę miejsca w bramce, to była to istotna decyzja. Uznałem jednak, że David de Gea zawalił bramkę w ostatnim tygodniu. Musi się szybko uczyć, ale wróci do bramki po przerwie na mecze reprezentacji. Anders rozegrał z kolei swój pierwszy mecz w tym sezonie. Momentami był trochę zdenerwowany, ale to również bardzo dobry bramkarz – podsumował Szkot."


; )


Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2012-09-03 11:55:41

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Zapomniałeś dodać, że obaj są Holendrami i mają czarne włosy i oczy . A niektórzy, po Euro wątpili w Van Persiego.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
holandia nigdy nie byla potęgą. nawet jak zdobywala vice mistrzostwo swiata. pilkarze nie potrafia sie zgrac, jakies konflikty sa. a Van Persie indywidualnie zawsze byl mocny. 1 mecz moze nie wyszedl ale wiadomo, inne otoczenie, inne cele. mam nadzieje ze teraz bedzie coraz lepiej i ze jeszcze duzo da tej druzynie. tylko niech zacznie lepiej karne strzelac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17462 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196521
Nani nie odszedł do Zenitu, bo chciał za dużo

Dyrektor Zenitu Sankt Petersburg przyznał, że klub negocjował warunki indywidualnego kontraktu z Nanim. Skrzydłowy "Czerwonych Diabłów" przedstawił jednak nierealne warunki finansowe.

O odejściu Portugalczyka z Manchesteru United mówiło się po tym, jak odrzucił propozycję nowego kontraktu i publicznie zastanawiał się nad swoją przyszłością na Old Trafford. Przybycie do klubu Kagawy i Van Persiego tylko potwierdziło informację o tym, że Nani faktycznie może opuścić Manchester.
W tej sytuacji do akcji wkroczył Luciano Spaletti, trener Zenitu, który chciał skorzystać z zamieszania i pozyskać niezadowolonego z pozycji w zespole Naniego. Pięścią stół uderzył jednak Alex Ferguson, który na tydzień przed końcem okienka transferowego oświadczył, że oferty zarówno za Javiera Hernandeza, jak i Naniego, będą konsekwentnie odrzucane.

Zenit był w stanie wyłożyć za Portugalczyka nawet 40 milionów euro. I tak by się stało gdyby nie wygórowane żądania finansowe Naniego, które przedstawił w trakcie negocjacji z rosyjskim klubem. Ostatecznie 60-krotny reprezentant Portugalii został w Manchesterze United na kolejny sezon, a negocjacje w sprawie przedłużenia trwającej jeszcze 2 lata umowy odłożono na koniec sezonu 2012/2013.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
I bardzo dobrze niech siedzi gdzie jego miejsce

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Oficjalnie: Phil Jones rozwalił sobie łąkotkę w kolanie, zszycie i rehabilitacja = 6-8 tygodni.

ja po szyciu łąkotki, po 3 tygodniach byłem gotowy do gry

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
widocznie Phil Jones nie jest takim twardzielem, jak Ty.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
szkoda;/ znów pauza;/

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
sztab medyczny się opyerdala

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
tak czy siak mamy równych zawodników

Być jak Steven !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium