SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Ludzie powiadają że Sneijder i Young są już praktycznie zaklepani w United

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
bardzo by mnie ucieszyły takie transfery + Nasri na dokładkę

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2011-06-07 20:57:28

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Obi chciałbym żeby sneijder był, wszystko bedzie jasne 9 czerwca , kiedy nastąpi otwarcie okna transferowego w anglii, ja już się szykuje na hit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
Tak, 9 czerwca już jutro. Oczekuję wysypu ciekawych transferów. Procentowo widzę Younga na 90%, Sneijdera na 25%, Modrica na 50%, Sancheza na 5%. Moim zdaniem United potrzebuje, prócz bramkarza, tylko wybitnego rozgrywającego, lecz ewentualny zakup skrzydłowego na pewno byłby dobry.

www.PUCHAR-SWIATA.pl

Zdobądź autentyczną replikę PUCHARU MISTRZOSTW ŚWIATA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Phil Jones na testach medycznych w United
Serwis Goal.com poinformował, że Phil Jones, 19-letni obrońca z Blackburn Rovers, doszedł do porozumienia w sprawie transferu do Manchesteru United i aktualnie przebywa na testach medycznych na Old Trafford.Młody stoper jest wysoce cenionym i perspektywicznym graczem w lidze angielskiej. Jones ma podpisać pięcioletnią umowę z Czerwonymi Diabłami. Kwota transferu będzie wynosić 16 milionów funtów.

Moim zdaniem taki młody chłopak nie wart tych pieniędzy, max. za niego to 6-7 mln , żeby Ferguson nie popełnił kolejnego błedu tak jak z Bebe. Do tego jest już Varane zaklepany więc po co 3 stoper.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
wydaje mi się, że Varane do nas nie przyjdzie
a Jones może grać i w pomocy z tego co się orientuję



" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Za Anglika trzeba liczyć do transferu +10mln za narodowość.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Susik masz racje o Varanie ucichło a jones może jednak będzie dobry; A okno transferowe w Anglii od jutra otwarte ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
troche drogo jesli to potwierdzona kwota
fakt ze Anglik a wiec ceny windowane
kolejny przyklad Henderson najprawdopodobniej do Liverpoolu za 20 mln funtow
z drugiej strony jak Smalling przechodzil tez bylo ze droga a jednak juz mozna uznac ze warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Smalling chyba przyszedł za 12 mln funtów
i był chyba jednak bardziej no name niż Jones

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium