SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220

Dzisiaj w pracy z moim szefem (anglik - kibic Tottenhamu) podczas słuchania relacji z meczów w radiu byliśmy najlepszymi przyjaciółmi.
Za tydzień będziemy wrogami

Manchester is red!

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2010-04-18 01:31:24

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
świetny mecz z okazjami dla obydwu drużyn. Szybkie tempo praktycznie cały czas coś się działo Jak zwykle City nie wytrzymało do końca z wynikiem remisowym, teraz przed United ciężki sprawdzian, Tottenham wygrał z Arsenalem i Chelsea i ma na pewno ochotę urwać punkty nam tym bardziej że liczą się w walce o LM. Osobiśćie stawiam na zwycięstwo Czerwonych diabełków

MANCHESTER IS RED !!!!!!!

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
MU - TH 3:1
bardzo wazny mecz
na szczescie do przodu
gol Naniego bardzo ladny, 2 dorzucil Giggs z karnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale byłby jaja, gdyby Man zdobył po raz 3 tytuł. Myślałem, że Chelsea nie popuści tym razem.
Cięzki ich mecz czeka z Ekipą Rafy Beniteza. Manu ma już z górki.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2010-04-25 07:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
po raz 4ty jak już

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uuu :P To się zdziwiłem. No to tym bardziej. Nie kibicuje Man U jakoś szczególnie, ale wolę tę drużynę zdecydowanie od Chelsea.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
w chwili obecnej, kluczowy mecz to Chelsea z Liverpoolem

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tutaj gracze Sir Alexa muszą upatrywać swojej szansy. Liverpool na szczęście ma jeszcze o co grać, jakaś szansa na Ligę Mistrzów jeszcze została.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
muszą wygrać dzisiaj, z Chelsea to mogą pomyśleć jeszcze o lidze mistrzów. z chelsea będzie bardzo trudno, szczególnie po przegranej z atletico, bez Torresa..

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Dokładnie. Cała nadzieja w L'poolu który jest jednocześnie najbardziej znienawidzonym klubem przez United (i wice wersa). Benitez nienawidzi Fergusona.. ale mimo wszystko liczę na remis.

United!! United!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STS & Toto-Mix by Cygan

Następny temat

Spalony

WHEY premium