SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 188336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Nie wiem co na takim poziomie robią tacy sędziowie... Tego spalonego się nie dało nie zauważyć... Ja *******ę...

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Inzaghi mnie niszczy na każdym kroku. Ciągle najlepszy napastnik Milanu. Za ten faul na Alonso powinien wylecieć. Wyszedł z niego cały makaron w tym meczu

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Bo Włosi mają jedną jedyną kurevską mentalność

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Po tym meczu już wiadomo dlaczego wg Jose "Milan może zagrać nawet siedmioma napastnikami. Jestem spokojny dopóki nie zagra Inzaghi"

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Ale mamy awans Panowie
A mecz był bardzo dobry z przewagą Królewskich. Gol ze spalonego, trudno czasu nie cofniemy. Martwi mnie tylko postawa pepe ostatnio.
Iker też się w sumie nie popisał. Benzema na + (znowu)

Ogólnie dobry mecz Realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
j/w i dodałbym na duży "+" Di Marie i Marcelo

Jose pozdrawia kibiców Milanu




Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2010-11-04 09:35:46

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Odważny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3404
Powoli widać już zmęczenie zawodników graniem meczów co 3 dni. Mam nadzieję że dadzą radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277




.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
De la Red zakończył karierę

- Doceniam wsparcie, które otrzymałem od wielu ludzi od czasu zasłabnięcia. Walczyłem bezskutecznie, ale lekarze poradzili mi, abym się zatrzymał. Zawsze marzyłem, aby być piłkarzem i tryumfować tu, w największym klubie na świecie. To drużyna, w której dorastałem, a także ta, w której dziś ogłaszam moją emeryturę. Teraz chcę pracować jako trener. Problem z sercem zmusił mnie do zostawienia aktywnej piłki nożnej, ale moje serce wciąż bije do Realu Madryt - tymi słowami Rubén de la Red rozpoczął dzisiejszą pożegnalną konferencję prasową, na której ogłosił, że jego kariera dobiegła końca.

- Jestem pełen nadziei i pragnę rozpoczęcia nowego etapu, zaoferowanego mi przez klub. W dalszym ciągu będę bardzo blisko, a także będę pracował tam, gdzie jest mój dom. Postaram się nauczyć zawodu trenera i zrobię wszystko, aby osiągnąć sukces. Mam chęci, nadzieję i bezgraniczną wdzięczność dla klubu. Przyszedł czas na futbol z innego punktu widzenia i przygotowanie się do nowego etapu. Real Madryt jest w tym momencie jednym z najsilniejszych zespołów w Europie. Pragnę prowadzić tak wielką drużynę, jak Real Madryt, ale przede wszystkich pragnę być zadowolonym z siebie samego. Chcę się zaangażować i być kiedyś w elicie.

- Od samego początku zdawałem sobie sprawę z sytuacji. Mourinho powiedział mi jasno, że jeśli mogę grać, on chce na mnie liczyć, ale jeśli nie, byłby zachwycony, gdybym stał się częścią jego sztabu trenerskiego. Miałem wiele dobrych chwil. Na ławce rezerwowych z Quique Sánchezem Floresem, w Juvenilu A, zrobiłem wielki krok jako piłkarz. Pamiętam również awans z Castillą, a także rok w Getafe, w którym rozegraliśmy spektakularny sezon. Ten sezon pamiętam z wdzięcznością, ponieważ otrzymałem wówczas powołanie do reprezentacji (...)



szkoda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gwardzisci!

Następny temat

czy mam jeszcze jakieś szanse zostać pilkarzem

WHEY premium