SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no to teraz niech się męczą z United zamiast sobie grać z Szahtarem jak im się męczyć nie chciało

a co do Realu i Barcy...przypominam że to były dwumecze
wiec nie fart dnia.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-12-21 18:54:01

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Ryzyko zawodowe,United w tamtym sezonie mocno się na tym przejechało... .A czy ta wpadka sprawiła że każdy mecz w tegorocznej fazie gr. zagrali na 100% śmiem twierdzić że nie.. Reasumując sezon jest b.długi więc trzeba kalkulować,a to że nie zawsze się uda,no cóż...

a co do Realu i Barcy...przypominam że to były dwumecze
wiec nie fart dnia.

Spójrz na terminarz wszystkich 4 klubów to zobaczysz wielką różnice,poza tym nikt nie mówi o farcie a dyspozycji dnia...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-12-21 19:05:58

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to był dwumecz powtarzam,wiec nie dyspozycja dnia a dyspozycja dwumeczu w którym byli gorsi i tyle. Nie ma co zwalac winy na terminarze czy inne przypadłości świata. Odpadli i tyle.

A United zapewniło sobie pierwsze miejsce i nie musieli grac na max potem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Nikt nie neguje że nie byli gorsi i że odpadli nie zasłużenie,na to zebrało się mnóstwo rzeczy od szczęścia po masakryczny kalendarz gdy Chelsea i Bayern mogli sobie grać rezerwami podczas gdy Hiszpańskie ekipy miały maraton w którym musieli cisnąć na 110% gdzie mieli po 3 dni odpoczynku między meczami np. Levante (W),Chel.(W) Real (D) Chel.(D) wiadome jest że nie da się na 100% być w przez taki długi okres czasu być w formie fizycznej jak i psychicznej i musiało to w którymś meczu siąść.Nie tyko ja mam takie zdanie że to ten felerny terminarz miał chyba największy wpływ na klęskę Hiszpańskich gigantów .Jak sobie sumujesz dyspozycje dnia z poszczególnych dni to Ci wyjdzie dyspozycja w dwumeczu . Dokładnie odpadli i tyle.

Przyjdzie jakiś fan United to napisze czy cisnęli na 100% w meczach do uzyskania 1 miejsca w gr. czy też grali np. na 80%

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jestem nie grali bo nie musieli trafili do bardzo slabej grupy udalo sie nie największym nakladem sil ale dobrym kladem zapewnic awans i dopiero pozniej modyfikacje w skladzie

natomiast tlumaczenie terminarzem ze strony hiszpankich klubow jest dla mnie smieszne (choc rozumiem ze najgorszy z mozliwych meczy trafil sie miedzy LM) poniewaz to wlasnie w lidze angielskiej jest najwiecej klasowych druzyn, walka w czolowce do ostatniej kolejki itp. i to te druzyny najczesciej musza na ten aspekt patrzec i to czy sa w fazie pucharowej czy grupowej bo tam spotkac bardzo ciezkich i ciezkich jest ogromna ilosc, odpadniecie miedzy innymi United czym niby bylo spowodowane ? SAF zobaczyl ze ma bardzo slabo grupe i uznal ze da rade razerwami w LM natomiast co weekend wystawial najmocniejszy w PL , niestety w poprzednim roku nie udalo sie jak we wcześniejszych latach. Tak to z angielskiej mogliby co sezon narzekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
odnośnie dwumeczu pogadamy bliżej lutego, bo dla mnie w obecnej formie United jest faworytem tego dwumeczu, a co będzie za 2 miesiące to nikt nie jest w stanie przewidzieć ; )

ps. BPL-G zajrzyj do spamu, bo kupiłem auto ; )

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Chodzi o to że Chelsea mogło przed jak i po meczu z Barcą 1 jak i 2-gim(mieli definitywnie przegraną lige)grać rezerwami=świeżsi byli fizyczne i psychicznie przy tym poziomie i ilości meczy najmniejszy detal jest b.ważny.Zresztą o rywala jakim jest Real czy Barca ciężko w PL

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ale Ty piszesz o jednorazowej sytuacji a ja ze to prawie standard jest i wlasnie hiszpanie korzystaja na tym iprawie zawsze moga sobie lzej zagrac jesli jest taka potrzeba przed LM

ponadto z calym szacunkiem ale na jakiej podstawie ktos uiluje z Realu robic 2 najlepsza druzyne ? Bo ze Barca zdominowala to rozumiem ale Real ostatnie 5 lat ? 1 czy 2 mistrzostwa Hiszpanii i 1/2 LM to sa te argumenty ? United w tym czasie byli wiecej razy mistrzem w swojej lidze i zagrali w 3 final LM w tym jednym wygranym
sorry ale ze potrafili pokonac Barce w pojedynczym meczu nie daje im z urzedu 2 pozycji

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2012-12-21 21:09:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Pisze o "1 razowej" sytuacji bo to dotyczy akurat tej danej sytuacji. Zresztą ekipy z Hiszpanii nie są takie słabe jak to się przyjęło bo jest 20 pkt przewagi między 2 a 3 zespołem.Ostatnie sezony to pokazują że mimo braku kasy (QPR dostało tyle samo kasy z praw tv co Valencia) są mocne.

Fani Realu ,Real jest imo w pierwszej 3-4 ale nie bede sie rozpisywał bo jak się przyjęło fan Barcy piszący o Realu = nieobiektywny prowokator )

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-12-21 22:20:43

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
cóż, Real sam sobie zapracował na to by praktycznie do ostatniej kolejki walczyc o awans w LM,w lidze też już muszą grać na max...i to nie kalendarz czy sędziowie ich do tego zmusili Sami dali dupska, Nie chce mi się teraz analizować jak to wyglądało w tamtej kolejce w ligach ale jak już słusznie BPL-G zauważył jak Barca wygrywała trofea to nie słyszałem w tamtych latach by kibice innych drużyn narzekali że odpadli z Barcą przez trudne terminarze(no chyba że ekipe trenował Mourinho)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium