SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
ciamciara
Gdzie atak na tle rasowym do zwyzywania sędziego? Dobra decyzja władz ligi i obaj dostali współmiernie do tego co zrobili.

A terapia szokowa mi się podoba. Do Ramosa co prawda nie miałbym większych uwag, ale do CR, Coentrao, Ozila, Higuaina, Benzemy i Casillasa jak najbardziej trener powinien mieć słuszne pretensje za ostatnie występy. Jeśli to oczywiście prawda, bo wierząc we wszystko co się czyta to Guardiola jest wielkim filozofem, który uważa, że wymyślił futbol.

Oba z tych zachowań są niedopuszczalne, ataki rasistowskie to taka sama hańba dla futbolu jak wyzywanie sędziów od za przeproszeniem sk***ysynów. Takie objawy agresji, kończą się późniejszymi konfliktami, o których dowiaduje się cały świat i są na dodatek wyraźnie widoczne. Oczywiście pocghwalam zachowanie sędziego, bo na obraźliwe krzyki z trybun nic nie poradzą, ale piłkarze nie mają prawa tak mówić. Coentrao chyba nie wiedział, że to nic nie da, a zaszkodzi. Rozumiem emocję boiskowe i cwaniactwo, ale to nie jest usatwka na osiedlu, tylko miejsce, gdzie spotykają się zawodowcy, rzeczy,które tam się dzieją widzi cały świat.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
BPL
Pisałem do Crisa.

Zmieniony przez - ciamciara w dniu 2012-08-29 16:20:19

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Bloonder przerzuć się na teatr, bo Twoje dyrdymały są oderwane od rzeczywistości. Przeklinanie jak i agresja w futbolu to chleb powszedni i piłkarze nie zwracaja się do siebie zwrotami grzecznościowymi jak Hopkins w "Okruchach dnia", gdy dostają kopniaka w ferworze walki od przeciwnika.

Coentrao dostał karę odpowiednia dla swojego zachowania. Nie on pierwszy i nie ostatni obraził sędziego i nie widzę powodu, żeby teraz robić akurat z gracza Realu przykład dla innych. Ciekawe ile dostanie kary piłkarz Osasuny, bo też dostał za pyskowanie czerwoną kartkę, a musiały być to mocne słowa bo dostał z miejsca czerwień.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
ciamciara
Bloonder przerzuć się na teatr, bo Twoje dyrdymały są oderwane od rzeczywistości. Przeklinanie jak i agresja w futbolu to chleb powszedni i piłkarze nie zwracaja się do siebie zwrotami grzecznościowymi jak Hopkins w "Okruchach dnia", gdy dostają kopniaka w ferworze walki od przeciwnika.

Coentrao dostał karę odpowiednia dla swojego zachowania. Nie on pierwszy i nie ostatni obraził sędziego i nie widzę powodu, żeby teraz robić akurat z gracza Realu przykład dla innych. Ciekawe ile dostanie kary piłkarz Osasuny, bo też dostał za pyskowanie czerwoną kartkę, a musiały być to mocne słowa bo dostał z miejsca czerwień.

Ty mnie nie rozumiesz, wiem jak to jest na boisku, jak piłkarze się do siebie zwracają i niech klną na czym świat stoi, bo sędzia nie zareaguje, bo za samo przeklinanie nie można dać kartki. To samo robią trenerzy. Ale do sędziego tak nie wolno pod żadnym pozorem, bo to się zawsze kończy źle. To jest sytuacja jak w młodości- na podwórku się klnie jak chce, w szkole też, nawet ktoś może usłyszeć, ale jak powiesz do dyra to koniec z tobą.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Podoba mi się ostatnie zdanie . No to przeciez wszyscy się zgadzają, że powinien dostać karę za zwyzywanie sędziego, ale różnimy się w jej wysokości. Przykład z Suarezem jest źle trafiony.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
OK .

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
jak dla mnie to przesada, to jest pilka , niekoniecznie sport dla grzecznych chlopcow to ze ktos kogos pojedzie na meczu to chyba nie powinno nikogo dziwic co sam kopal chociaz troche pilke przy karaniu jak Suareza przy zachowaniu proporcji co do wykroczenia taki Cantona czy Gattuso dostali by zawieszenie na 5 sezonow

Dla tego ten świat schodzi na psy,jeżeli młody chłopak powiedzmy 7-letni słyszy/czyta że jego idol zwyzywał sędziego,rywala i on nie dostał kary bądź dostał śmieszni niską to jest jasny sygnał dla niego że to nie jest coś złego i nikt mu kary nie da bądź będzie b.niska,dla tego jest wokół nas coraz więcej chamstwa.


Oczywiście, że tak jest. Ataki na tle rasowym sa szczególnie piętnowane, co mnie śmieszy bo żeby za nazwanie czarnucha czarnuchem wlepiali wysokie kary to jest śmieszne.
Czyli jak nazwę kogoś matkę kurva bo to przekleństwo właśnie to oznacza że mniszą karę wyłapie niż nazwanie kogoś czarnuchem ,jak dla mnie jest to nie właściwe oba zachowania zasługują na równie wysoką karę bo nie może być tak by ludzie będący nie rzadko osobami na których się wzorują młodzi ludzie zachowywali się jak...

Zresztą co Ty porównujesz? 8 meczy kary dostał Taylor za złamanie nogi Eduardo. Kara dla Suareza bardziej świadczy o parodii w federacji angielskiej. Zresztą nawet fani United niektórzy pisali, że to była zbyt wysoka kara i gdyby nie taki szum medialny to skończyłoby się na symbolicznej karze.
Nie to kara dla Teylora świadczy o parodii

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Ciekawe ile dostanie kary piłkarz Osasuny, bo też dostał za pyskowanie czerwoną kartkę, a musiały być to mocne słowa bo dostał z miejsca czerwień.
Też 4 dostał

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546

Dla tego ten świat schodzi na psy,jeżeli młody chłopak powiedzmy 7-letni słyszy/czyta że jego idol zwyzywał sędziego,rywala i on nie dostał kary bądź dostał śmieszni niską to jest jasny sygnał dla niego że to nie jest coś złego i nikt mu kary nie da bądź będzie b.niska,dla tego jest wokół nas coraz więcej chamstwa.


tylko wlasnie paradoksalnie gdyby sedzia nie dal tej kartki najprawdopodobniej nie wyszlo by to na zew i nikt by nawet o tym nie wspomnial , zaloze sie co mecz z lawki z kazdej druzyny co ktos powie na tematy pracy sedziego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Cris Thug

Też 4 dostał

Czyli wszystko gra.

A co do dzieci i ich idoli to bądźmy poważni. Większą krzywdę robi Messi kopiący piłkę z premedytacją w kibiców Realu, Pepe deptający Messiego, Busquets albo Di Maria zwijający się z bólu od podmuchu wiatru lub Mourinho wsadzajacy palec w oko itd. itp., ale ich się za takie zachowania nie karze albo kary są zbyt niskie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Historia węgierskiego futbolu

WHEY premium