Farciarzu !
Znalazłeś się w właściwym miejscu, i w właściwym czasie ! Zazdroszczę.
Znalazłeś się w właściwym miejscu, i w właściwym czasie ! Zazdroszczę.
http://www.sfd.pl/Niezbędne_minimum..._to_dać_z_siebie_maksium!_/_Regenat-t927995.html
Niezbędne minimum, to dać z siebie maksimum!


