SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 503346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
proponuję obejrzenie zdjęć w poście "Anoreksja - drogie panie" w dziale fitness i nie po to by z kogoś szydzić, ale by uzmysłowic sobie, jaka to okropna choroba i do czego prowadzi; na mnie te zdjęcia zrobiły ogromne wrażenie, złe wrażenie..., mimo, iż ktoś się tam wypowiadał,że to przerobione zdjęcia; jakie by nie były - są przerażające;
Ama mam nadzieję, że przenigdy nie doprowadzisz się do takiego stanu; życzę powodzenia
andrea_l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasem warto sobie zadac pytanie co jest wazniejsze w zyciu. Zdrowie czy "ladny wyglad". Pisze w ten sposob bo wiadomo, ze zbyt szczuple osoby raczej nie wygladaja najlepiej. Schudlam na Montim 4 kg. Teraz moja obsesja jest jedynie to, by nie przytyc, bo szczuplejsza raczej juz byc nie chce. Dazenie do wagi, ktora tak naprawde wcale nie odzwierciedla naszego wygladu wiele osob doprowadza raczej do choroby anizeli zadowolenia z siebie. Sa nawet tutaj na forum dziewczyny, ktore mimo zbyt niskiej wagi chca byc szczuplejsze. Jaki jest w tym sens? Czy jest to jakis wyscig, a jesli tak to kto wygrywa? Czy waga ponizej 50 kg jest dobra i czy wtedy wyglada sie naprawde dobrze? Najwazniejsze to zaakceptowac siebie i miec sily i chec do zycia. Zycie nie sklada sie tylko ze szczuplej sylwetki, niskiej wagi i walki z wyimaginowanym tluszczykiem. Ama, badz z nami, zacznij zyc a jedzenie to nie kara ale przyjemnosc z ktorej nalezy korzystac. Rozejzyj sie dookola. Jesli widzisz tylko szczuple osoby, to nie chcesz zauwazyc innych ludzi. Tak naprawde ladne kobiety to te, ktore maja biust, zaokraglone delikatnie biodra, ladnie zbudowane miesnie. A modelki na okladkach pism, one wcale nie sa zgrabne. Sa przerazliwie chude i osobiscie uwazam, ze ich figura pozostawia wiele do zyczenia. Kosciste kolana, wystajace obojczyki.
Lubie jedzenie, lubie zycie i nie dam sie anorektycznym kanonom mody poniewaz potrafie kontrolowac swoje zycie i wiem czego chce.
Pozdr...

TrAnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś wyżej pisał o czekoladzie.Polecana jest taka o jak najwyższej zawratości kakao.Ja kupuje linda 77% najczęściej alesa tez inne.Chodzi bowiem o to by to kakao wyparlo inne bardziej szkodliwe od niego skladniki swoja wieksza zawartoscia w produkcie.np. takie jak cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3199
Dzieńdoberek wszystkim
Właśnie wrąbałam pycha musli: Płatki jęczmienne+zarodki pszenne+ suszone morele+jogurcik naturalny+1 upieczone jabłko+trochę kakao.
Mam nadzieje,że takie jedzonko może być-no nie?
A kupiłam sobie jeszcze pycha herbatkę "Iguana"się zwie z serii BioAktiv chyba może byc(zawiera co prawda wyciąg z owoców papai,wywar z płatków róży i bławatka oraz skórki pomarańczowej)ale chyba jest oki?

A tak wogóle to życze wszystkim miłego dnia i nareszcie zblża się weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieńdoberek.
Skład muesli chyba dobry (ja co prawda za nic nie umiem połączyć muesli z jogurtem, ale w ogóle nie przepadam za jogurtem).
Tylko zwróć uwagę na to, jakie płatki jęczmienne wsypujesz do muesli. Przeważnie w sprzedaży są błyskawiczne, a one mają za wysokie IG!
Ja znalazłam tylko jeden raz w sklepie zwykłe.

rudzielec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2376
Siemka wrocilem do was...wkoncu..ile mnie tu nie bylo..ale juz jest oki..troche odpuscilem sobie z dieta ale juz jest oki, wracam na nia drazni mnie tylko jedna rzecz (jadlem ziemniaczki,wrrrr!!!!) ale teraz scisla dietka...i koniec tak juz pozostanie (lekarz mi ja nawet zalecil, wiec jest dobrze)... (jakos chyba o mnie zapomnieliscie :P)
Narazie i milego dnia

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Jesli to mozliwe, to ja tez poprosze to "kompendium wiedzy o Montim". o ktorym pisala rudzielec. No i jak moje nalesniki z maki zytniej???? Mozna czy nie?

Pozdrowka

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem takie naleśniki ok, ale tylko z mlekiem odtłusczonym i bez jajek

madzikk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, jestem tu nowa (-stara , bo czytam Wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu) Chciałam spytać dlaczego mąka pszenna z pełnego przemiału jest zła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio byłam w sklepie ze zdrową żywnością i kupiłam makaron BIO z mąki razowej graham i wody , ma on taki ciemny kolor, gotuję go na półtwardo
ok.4 min myślicie że zmieszcze się w ig 35
z góry dziękuję za odpowiedzi

Magda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium