SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 501884

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja lubie pasztet sojowy, którym można smarować chlebek i można go stosować jako nadzienie do naleśników. na oliwie przysmażamy cebulkę i czosnek na złoto, gotujemy soczewicę do miękkości a le nie za długo! no i na końcu milelimy soczeiwcę z cebulką z tłuszczem, przyprawiamy solą i pieprzem.proste a bardzo smacznE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
Ja zwykle na kolacje jem soczewice w roznych wariantach.. namaczam doc duza jej ilosc, zeby np na 3 dni wystarczla.. jak troszke "spuchnie" (zwykle przez noc), gotuje okolo 5 minut na parze, doprawiam ja tez wtedy lekko sola. Po ostygniesiu mozna mieszac z jogurtem nat. 0% (ja mam 0,1%) bez cukru i np pomidorami, lub cebulka, pieczarkami... doprawci sola i pieprzem.. pycha

To co pscoolki lubia najbardziej

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiście chodzilo mi o pasztet z soczewicy ale myślę,że z soi można zrobić to samo i na pewno też będzie pyszne!
mam pytanie. ile jecie posiłków węglowodanowo- białkowych a ile białkowo- tłuszczowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 719
Wiecie, z tym odchodzeniem od Montiego to jest tak, że jak powiedziałam
"dziękuję, odpadam", to wczoraj zjadłam obiadek "czysty Monti", a dzisiaj dzień zaczęłam od serka 0% z dżemem własnej produkcji (oczywiście a'la Monti). Może jak nie działa przymus to jakoś tak samo się robi.... jednak pewnych nawyków już nabrałam.

gania

gania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to chodzi trzeba nabrać nawyków i nie traktować tego jako dietę i wyżeczenia, ale jako zdrowy styl życia i przyjemność z obserwacji jak reaguje nasze ciało :)

Dzięki za przepisy na soczewicę, a może ktoś ma jakieś ciekawe sposoby na surówki? lub sałatki... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
Myslicie, ze przed sniadaniem weglowym czyli platki owsiane & co. mozna nie tylko owoc ale tez wyrzywo zjesc? np pol duzego jablka i marchewe do tego? chyba tak, co?
Pozdrowionka!

To co pscoolki lubia najbardziej

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 559
A nie sfermentuje ci ta marchewka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
no ale owoce mozna jesc rozne naraz, to co marchewki surowej i owoca nie mozna? hmm, musze to przemyslec...
Pozdrowionka!

To co pscoolki lubia najbardziej

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba nie ma się czego obawiac z ta marchewka, tylko owoce fermentuja , wiec marchewka na pewno nie. Powinna przeleciec po pół godzinki z jabUszkiem . Może pobawisz się w króliczka doświadczalnego w interesie nas wszystkich :?

Założono mi "zasieki" na zębach. Może wreszcie zaczne się ograniczac, orzechy i wszystko twarde odpada. Suszone owoce to musze najpierw moczyć. Na początku zawsze jest taka mordenga przy gryzieniu ze och...



^-^ Itadakimasu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzień dobry wszystkim.jak sie czujecie? ja mam dzis imieninki bo tak naprawde to jestem magdalena a oliwka to moj pseudonim na te forum no i moje dziecko bedzie mialo na imie oliwka
pozdrawiam wszystkich i trzymać się!!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium