SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 503216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryz indianski widuje czasami w sklepach typu auchan i innych paskudnych ogromnych marketach.nie lubie ich a wy?

madzikk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weronika- Sprawdziłam skład granulatu sojowego- odtłuszczona maka sojowa, koncentrat białka sojowego. 100 gram produktu przeciętnie zawiera białka 50 gram, tłuszcz max 2 gram, węglowodany 30 gram, błonnik pokarmowy max 4 gram. Jesli soja ma niski indeks to taki granulat będzie OK?
Ryżu azjatyckiego nie widziałam, ale dziki jest w wiekszych sklepach..tylko, że to jak dla mnie drożyzna (12 zł za paczkę 400 gram), ryż Basmati jest tańszy, ale IG ma ze 45-50.
Madzik, pewnie że te wielkie supermarkety są męczące i nie ufam tych ich promocją na mięska i wędliny, unikam wizyt w tych sklepach jak tylko mogę. Do tego wykorzystują pracoweników. Ale mają ogromną zaletę- wiele rzeczy można kupić, które małe sklepy nie oferują;)
Według mnie orzeszki to rzeszki, coś mi sie wydaje, że ich Ig będzie sie wahało 15-20, ale jeśli ktoś ma możliwość dokładnego sprawdzenia to super, podajcie później wyniki;))
Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
hej.
mam pytanie: jaki indeks maja orzeszki ziemne prażone na tł. roslinnym (tylko nie wiadomo na jakim)z sola, nie wiecie czasami? chyba troche wyzszy, wlasnie sie nimi obzeram ehhhh, nie moglam sie oprzec.

DUSZA- transcendentalne pojęcie wnętrza oraz osobowości człowieka. Dusza każdego człowieka jest jak odcisk palca zostawionego na szybie pociągu który jedzie ku nieznanemu, a faktycznie to jest strumień impulsów elektrycznych w naszym układzie nerwowym. Opór duszy maleje wprost proporcjonalnie do wypitego C2H5OH (vodka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takich orzeszkach jest mnostwo sli,a wiem ze nie jest ona zalecana,poza tym zatrzymuje wode w organizmie,przez co powoduje tycie-tak gdzies madrze wyczytalam


madzikk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
upsss, no to mam problem

p.s. no wlasnie ciezko sie cos czuje :-/

DUSZA- transcendentalne pojęcie wnętrza oraz osobowości człowieka. Dusza każdego człowieka jest jak odcisk palca zostawionego na szybie pociągu który jedzie ku nieznanemu, a faktycznie to jest strumień impulsów elektrycznych w naszym układzie nerwowym. Opór duszy maleje wprost proporcjonalnie do wypitego C2H5OH (vodka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
orzechy-22, orzechy ziemne 15 ale oczywiscie bez soli.Mozemy je sptkac w marketach np.auchan lub geant.Polecam felix-a prazone bez tluszczu,niesolone i bardzo smaczne.
Tyle, że pamiętajcie by nie przesadzać z nimi bo ze maja niskie ig wcale nie swiadczy o tym ze mozna je jesc, bowiem maja duzo tluszczu.

u mnie na diecie jest cala rodzina.Mama, Tata siostra i ja.Tak jest najlepiej.Wszyscy za zadowoleni i coraz zdrowsi.Mama mldnieje na oczach, a Tacie zmniejsza sie brzuch.Wyrzucilismy niepotrzebne rzeczy, przez co nie ma czym grzeszyc.Tak jest wiele latwiej, mozemy sie nawzajem wspierac.jestesmy na diecie od niedawna a waga spada jak po masle.

Wczoraj robilam pierwsze wypieki z maki sojowej.Poki co t tylko proby.Wedlug mnie ona jest jak zwylka maka przenna w smaku ale mozna ja jesc bo jest sojowa.Razwa maka tez dbra tylko grubozmielona.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znalazlam w sklepiek kotlety ,ktore skladaja sie tylko z maki sojowej.mozna takie jesc?czy taka maka tez jest niedozwolona?

madzikk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
dozwolona

DUSZA- transcendentalne pojęcie wnętrza oraz osobowości człowieka. Dusza każdego człowieka jest jak odcisk palca zostawionego na szybie pociągu który jedzie ku nieznanemu, a faktycznie to jest strumień impulsów elektrycznych w naszym układzie nerwowym. Opór duszy maleje wprost proporcjonalnie do wypitego C2H5OH (vodka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli moge taki kotlet najpierw ugotowac a potem panierowac w jajku a potem w otrebach?

madzikk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
madzikk,
czytalam ksiazke kilka razy , ale jak pewnie wiesz to tylko polowa tego co powinno sie wiedziec... ja robie wiekszosc na wyczucie i wg mnie ten zestaw jest jak najbardziej ok!! nawet powiem Ci ze niezly pomysl masz - wyprobuje. ciekawe co o tym sadza nasze znawczynie .
tak na marginesie tworzycie niezla pake. to sie chwali bo zawsze jest latwiej. hyhyhy, a Ama to ma w ogole raj na ziemi. mysle ze byloby mi duzo latwiej gdyby tata wreszcie rozroznial np jogurty naturalne od zwyklych albo zwracal uwage na zaw. tluszczu w mleku(dla niego to zadna roznica!! - no nie do pomyslenia ) i nie przynosil mi ze sklepu badziewi do domq hyhyyy. a wiecie co??? on jest jakims ewenementem, bo je praktycznie wszystko z cukrem - slodzi duzo i wszystko (np kluchy obrzydliwe z cukrem), je tlusto, wszystko miesza, bialy chlebek, ziemniaki wrecz ubostwia (pod kazda postacia)- slowem - wszystko co niedozwolone w montim- a jest szczuply i wyniki badan ma idealne (co wiecej moja babcia tak samo sie zywi i dociagnela do 90-tki a kondycje ma ze hej!! - - troche mnie to zastanawia i deprymuje zarazem, bo w taty oczach jestem po prostu dziwadlem no ale co tam... hmm ale chyba na szescie nie przejelam po nim smakow
uuuffff
greetz baby

DUSZA- transcendentalne pojęcie wnętrza oraz osobowości człowieka. Dusza każdego człowieka jest jak odcisk palca zostawionego na szybie pociągu który jedzie ku nieznanemu, a faktycznie to jest strumień impulsów elektrycznych w naszym układzie nerwowym. Opór duszy maleje wprost proporcjonalnie do wypitego C2H5OH (vodka)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium