SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 502603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć Martolina
Jam jest z Krakowa

jolka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OOOOOOOO bardzo mi milo Jolka.Gdzie jadasz w Krakowie?

Martolina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W domciu sobie pichce, a jak jestem na uczelni to niestety głoduje

jolka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja własnie wrocilam z Chimery, napewno Jolu wiesz gdzie to jest.Czemu glodujesz?tak nie moze byc!Rob sobie jedzonko na wynos tak jak ja czasem robie sobie do pracy.

Martolina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W I fazie Monti nie zaleca soków owocowych nawet własnoręcznie wyciskanych, gdyż ich IG jest wyższe niż owoców (str.84). Natomiast, co do kostek rosołowych, to używam kostki grzybowej Knora i ona nie zawiera skrobi ziemniaczanej. Dziewczyny, czy w Krakowie nie rzuciły się wam w oczy gotowe produkty Montiego ? Gdzieś mają być, nawet cvhleb z pełnego przemiału. Pozdrawiam



Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z racji depresyjnej aury postanowilam upichcic sobie dzisiaj omlet na obiad, z pieczarkami i poledwiczka indycza. Przygotowalam sobie wszystkie produkty, posiekalam, pokroilam, a na koniec odkladajac poledwiczke do lodowki zupelnie przypadkiem przeczytalam sklad. Zaczelo sie niewinnie: mieso z indyka, MAKA ZIEMNIACZANA, CUKIER....itp itd. Moj omlet zubozaly o jeden skladnik smakowal wspaniale, a ja zaczne zastanawiac sie nad jedzeniem wedlin. No bo skoro nie pijam sokow, nie jem slodyczy, nie zageszczam sosow maka to niby dlaczego owe sklasdniki mialyby byc dozwolone w wedlinach. Gdzies w inecie czytalam wywiad z Montim, w ktorym wspominal o przemycaniu cukru w wedlinach, poniewaz jest to najtanszy srodek konserwujacy. Tak wiec pilnujcie sie Montignakowcy!!!
Weroniko, widze ze jestes z okolic Lodzi. A moze jest tutaj nas wiecej)

Pozdr...

TrAnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie otwiera WAM sie ta stronka www.montignac.pl ??? bo mi nie:(( Pisze ze brak dostepu:(

(*<*)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzcie mi jak moge zmienic dane. Nie wiem dlaczego napisalam w nich ze lodz jest w wojewodztwie mazowieckim. Moze dlatego, ze czesto bywam w Warszawie?
Pozdr...

TrAnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Postanowiłam, że będę się odżywiać wg metody Montignaca, ale... nie wiem jak ułożyć swoje posiłki. Dokładniej nie wiem, co jeść. Ma ktoś jakies ułożone menu? Jakieś przepisy na dania? Przykłady posiłków? Pomóżcie sierotce... ))

Mmonikaa

Mmonikaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weronikka,u nas w Krakowie nie ma jeszcze zadnych produktów Montiego.Ostatnio nawet poprosilam moja kolezanke z pracy zeby napisala maila do Montiego z pytaniem kiedy jego żywność bedzie dostepna u nas w Polsce.Jak narazie czekam na odpowiedz juz z 2 tyg ale domyslam sie ze on dostaje 5749674957695 maili dziennie wiec pewnie jeszcze sobie poczekam...
Thx za wiadomosć o kostce Knora , dzis sobie ja kupie.:)A właściwie to z czym ja jesz?robisz jakas pyszna zupke?prosze o przepis.Thx .

Martolina
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium