SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 501866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Madziarko wzdęcia to niestety normalka - jak pisały już koleżanki wcześniej najlepsza na tą przypadłość jest herbatka z Melisy (sprawdziłem to na sobie i faktycznie działa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 439
Witam, dalej nie chudne, wrecz mi sie wydaje ,ze puchnę (w okolicach brzuszka)mi przez to wydaje sie sobie grubsza.
Przedstawie wam mój jadłospis od soboty i moze robie błedy, których nie zauważam
sobota
11.00 płatki owsiane z mlekiem odtłuszczonym w proszku do tego figa i morelki pokrojone
14.00 troche czereśni i fistaszków
16.00 makaron spagetti all'dente z serem białym i jogurtem (ze słodzikiem)
19.00 karkówka z grila, kurczak z grila i 2 lampki czerwonego wina (byłam na grilu)
niedziela
11.00 chlebek firmy Bednarz(dozwolony, bo ma grubo zmielone ziarno żyta, i inne ziarenka z chudym białym serem,sałata i pomidorem
+ jogurt jogobella light
15.00 czereśnie i orzeszki z ciecierzycy
17.00 Omlet z 3 jajek z pieczarkami, cebulką i serem żółtym
poniedziałek
9.00 0,5 kg czereśni
11.00 Owsianka + jogurt jogobella light
14.00 fistaszki
16.00 sałatka z tunczyka, sałaty, pomidora i ogórka z oliwa z oliwek
19.00 trochę wędliny, trochę wątróbki, plasterek sera żółtego i troche makreli

To jadłam przez osatnie 3 dni, chyba zjadłam 3 kawałki czekolady i kilka fig przed południem w poniedziałek,
Do pracy biore albo sałatki, albo makaron spagetti z serem białym albo sosem pomidorowo-pieczarkowym.

Z góry dziękuje za rady i może wy (jezeli chudniecie ) napiszecie swój przykładowy jadłospis, moze bede miała sie na czym wzorować

pozdrawiam
Gabi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pscoolka
mam do Ciebie pytanie zupelnie nie dotyczace MM. czy mozesz sie ze mna skontaktowac na prv. e-mail. piszesz ze mieszkasz w Berlinie a ja wybieram sie do Berlina na kilka dni i chciałam sie dowiedziec kilku rzeczy.
podaje moj e-mail: [email protected].
bede wdzieczna za kontakt.

syska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gabi mnie się wydaje że może to być winna fig bo widze że troche ich jesz,pare postów wcześniej Arwena pisała że ig fig to 61 więc jest zdecydowanie za wysokie i może spróbuj zrezygnować z tych orzeszków albo przynajmniej je ogranicz,może wtedy coś ruszy
pozdrawiam

Magda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gabi jeszcze jedno sprawdż dokładnie ten chleb, może zawiera mąke pszenną,skrobie, karmel bądż jeszcze coś innego, podaj jego skład może coś niedozwolonego się znajdzie ,ja osobiście nie kupuje chleba ,jeśli go sama nie upieke nigdy sie nie dowiem co on tak naprawde zawiera ,no i po drugie nie znalazłam jeszcze chleba zgodnego z MM :)

Magda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam:) jeśli chodzi o jadłospis gaabi to też bym z tych fig zrezygnowała, chyba ze to nie są figi suszone(ale pewnie tak), a co do orzeszków to sama właśnie się nad nimi zastanawiam, czy jakieś orzeszki mogę dorzucać do porannego musli?

i mam jedno pytanko! czy ktoś mi powie kiedy mogę jeść (ponieważ bardzo to lubię) mrożone truskawki z jogurtem?czy taki "posiłek" na kolacje (nie codziennie oczywiście tylko czasami) byłby ok??? czy może jako 4 posiłek np, podwieczorek? co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 827
truskawki maja IG 40, wiec troche wyzszy od tego, ktorego teoretycznie powinnismy sie trzymac w pierwszej fazie >35 .. i pamietam ze Bob mial zdaje sie drobne problemy wlasnie przez takie koktajle truskawkowe, ale mysle, ze wszytsko w granicach rozsadku jest dozowlone, wiec jeli to nie bedzie kilogram truskawek a jogurt 0% i bez cukru.. to czemu nie
no i pozatym kazdy organizm reaguje inaczej.. musisz sie sama obserwowac..

Pozdrawiam!

To co pscoolki lubia najbardziej

Usta slodkie, humor kwasny, cena slona - oto w trzech smakach cala ona..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 439
Magdaa, chlebek który udało mi siękupić, jest dozwolony, ktos juz pisał na forum o chlebku firmy "Bednarz", ma on grubo mielone ziarno zyta, łamane żyto,i ziarenka typu jeczmien, pszenica(ale nie mąka) i robiony jest na zakwasie. Mysle,ze ze wszystkich które widziałam jest najbardziej dozwolony. Wczesniej piekłam sama, ale teraz nie mam za duzo czasu. Spróbuje i z tego chleba zrezygnowac przynajmnniej na 2 tygodnie i jeść tylko owsiankę (kupiłam dzisiaj płatki zytnie, więć w połączeniu z owsianymi i otrębami obniży się IG) troszkę skoncentrowane robię mleko w proszku, ale wolę czuć jego smak.
Postanowiłam całkowicie na razie zrezygnować z fig, wczesniej żyłam w przekonaniu, że ich IG jest ok 30-35.Czekolady zostało mi kilka kawałków, wiec bede ją sobie oszczędnie dozowac. Na kolacje świetnym pomysłem są koktaile truskawkowo-jogurtowe, uwielbiam je, ale nie potrafie sie obejsc bez słodzika lub fruktozy. Jak można raz na jakiś czas, to popróbuje. Moze powinnam z makaronu na obiad tez zrezygnowac i zamiast jesc sojowy? kupiłam makaron razowy, ale za bardzo mi nie smakuje, chociaż czasami go jadam
A jaki ryż najlepiej? Teraz jest tyle warzyw i można leczo robić a najlepsze jest z ryżem. Mam w domu ryz naturalny i basmati, wiec moze w połączeniu z warzywami nie bedzie takie wysokie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo truskawki mają IG40?ja myślałam że mniej:(, ale ja jem mrożone to może ig spada troszkę:)(mam nadzieję bo to jedyny mój deser) słodzę to oczywiście troszkę słodzikiem:(, od tygodnia szukam fruktozy i nie mogę jej nigdzie dostać, ale myślę że odrobina słodziku mi nie zaszkodzi:)

na mm jestem tydzień, wcześniej schudłam 12 kilo na diecie nie żryj tyle:)i bardzo się bałam efektu jojo, widziałam że zaczynam przybierać troszkę ciałka 2 kilogramy do góry, więć szybko wzięłam się za zdrowe odżywianie wg mm, i 2 zleciały, nie zależy mi tak już na chudnięciu co na utrzymaniu wagi,ale nie pogniewałabym się jakby jeszcze z 4 kilogramy mnie opóściły:)

co dodajecie do mleka (musli) bo ja znam tylko płatki owsiane (chodzi mi o zboża), i jeszcze pytanko: dlaczego soczewicy nie mogę z kurczakiem ? czy to nie warzywo (soczewica)?i do tego o niskim IG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 719
Wprawdzie sezon na czereśnie się kończy, ale czy ktoś wie jaki mają IG. Zajadałam sie nimi od ładnych kilku tygodni, wprawdzie w "dozwolnych" godzinach, ale coś podejrzanie waga mi się zatrzymła. Aha! Czy wiecie jaki IG mają pestki slonecznika?. Jem je często wieczorem jak mnie dopada atak żarłoczności (lub łakomstwa).

gania

gania

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium