SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 501792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety ze względu na tą nieszczęsną pszenicę chlebek odpada...
Dziś jest dla mnie bardzo wyjątkowy dzień i dlatego wyznaczyłam go sobie jako dzień, w którym zaczynam "nowe życie" z Montim. Poprzednim razem wytrzymałam dokładnie dwa tygodnie i czułam się rewelacyjnie, niestety życie zaczeło płatać figle i musiałam się czymś pocieszyć, a suszone morele mi nie pomagały. Teraz jest mi też bardzo ciężko i przypuszczam, że to nie minie tak szybko, ale postanowiłam, że od dzisiaj tylko Monti i tak już będzie. Mam zamiar jeść dzisiaj tylko zupę z samych jarzyn, bo po ostatnim obżarstwie czuję się okropnie i muszę się pozbyc tych "śmieci". Wierzę, że mi się uda, bo wiem, że to jedyna droga do pozbycia się napadów kompulsywnego jedzenia. Miłej niedzieli:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 498
A ogorki konserwowe?? Pewnie nie bo zawarty jest w nich cukier????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam z co jest w pszenicy zlego ?
Przeciez zboza sa jak najbardziej wskazane - chodzi tylko o to zeby nie byly "oczyszczone" tylko pelne.

(*<*)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm...no tak, ale podejrzewam iż ta pszenica jest właśnie oczyszczona...mój ex meżczyzna pracuje w piekarni, twierdzi, ze w jego 2 piekarniach jest wszystko dokładnie przerobione...jak na mnie to już za duże ryzyko.
czy jest jakiś przepis na MONTIlody? bo to jedyne słodycze do jakich mnie ostatnio ciągnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pszenica najczęściej występuje właśnie w postaci bardzo oczyszczonej więc najlepiej unikać jej jak ognia:) Ogórki mają cukier więc odpadają, lepiej zrobić małosolne... A co do lodów to polecam zamrozić truskawki i jogurt 0%. Potem wszystko zmiksować w Termomixie albo mixerem (trzeba wtedy poczekać żeby nie było twarde jak skała bo mixer nie da sobie rady), można dodać trochę fruktozy i wychodzą pyszne lody:) Ja lubię koktail truskawkowy : zmiksowane świeże truskawki z jogurtem 0% i fruktozą (nie koniecznie). Można to przelać do małego kubeczka i zamrozić, też wyjdą lody:) pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2747
Czy ktos wie jak wygląda sprawa octu balsamicznego. Sałatki z balsamico sa rewelacyjne - mam nadzieję, że Monti ich nie zabrania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ocet baslamiczny nadaje sie w tej metodzie jak najbardziej. Mam nawet taki wyprobowany i ulubiony przepis na dressing z ksiazki Montignaca.

DRESSING "BALSAMIC VINAIGRETTE"

Proporcje na jedna szklanke
Potrzebne jest:
- 3/4 szklanki extra-virin oliwy z oliwek
- 1/4 szklanki bulionu
- 3 lyzki octu balsamicznego (to maja byc takie duze lyzki, mozna dac nawet 4)
- 2 lyzki soku z cytryny
- 1 duzy zabek czosnku przecisniety przez praske
- 1 lyzka oregano (najlepiej swiezy, jak nie to suszony)
- 1 lyzka bazylii (tez swieza jest najlepsza, ale coz nie zawsze dostepna)
- sol i pieprz do smaku

Wymieszac wszystko dokladnie i gotowe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 439
Byłam na mazurach w weekend i przyznaję się,ze grzeszyłam, snaidania jadłam "moje" czyli musli z mlekiem z proszku, ale później aż taka wybredna nie byłam, troche karkówki z grila, odrobinke kiełbaski, kotlety rybne bez bułki, wiec nie byłoby tak źle, ale zjadłam przez 4 dni cała gorzka czekolade i paczkę fig suszonych i w sumie 2 butelki wina ipare łyków piwa
Myśle, ze to nie zaprzepasci tego co osiągnęłam, i wreszcie i waga zacznie spadać, a nie tylko centymetry.

Kupiłam chlebek Adama Pełnoziarnisty paczkowany, oceńcie czy sie nadaje. Skład ziarno krojone, mąka żytnia, otręby żytnie, woda, syrop ziemniaczany, sól, łom chleba, kwas chlebowy.

Jeszcze go nie otworzyłam, bo wolę sie upewnić.Niejasny jest ten syrop, ale może jest go tylko odrobinka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 719
syrop ziemniaczany, beee! Ja bym nie ryzykowała, ale niech się wypowiedzą spece.

gania

gania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1034
"przepraszam z co jest w pszenicy zlego ? Przeciez zboza sa jak najbardziej wskazane - chodzi tylko o to zeby nie byly "oczyszczone" tylko pelne."
*************************************
Chleb pszenny złożony jest przede wszystkim z węglowodanów prostych (ma indeks 70 IG) których nawet niewielki nadmiar organizm nie potrafi magazynować do późniejszego użycia (tak jak robi to z węglow. złożonymi) i odkłada je w postaci tkanki tłuszczowej. Należy pamiętać, że to nie tłuszcz tylko właśnie węglowodany proste (cukry) są przyczyną powstawania tkanki tłuszczowej.
Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium