SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 503270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płatki owsiane maja IG 40 i jem je codziennie rano na śniadanie.pozdrawiam

Martolina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mafalka pestki dyni mają chyba tak jak dynia IG 75 (ale nie jestem pewna), płatki owsiane możesz i możesz płatki zbożowe mimo, że mają IG 40. W I fazie lepiej jeść produkty, które mają IG 35 i niżej. Zamiast płatków zbożowych kupuj zboża surowe nieoczyszczone (są takie gotowe ziarna pięciu zbóż i mają IG 35).

Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak....bede musiala poszukac gdzies tych platkow. A swoja droga to niezle dalam ciala z ta dynia, skoro ma faktycznie IG =75 to cale moje wysilki szly na marne. No coz, czlowiek uczy sie na bledach - dzieki ze tak szybko mnie z niego wyprowadziliscie

ma~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od wczoraj powrociłam do codziennych biegów i spacerów, po długiej zimowej przerwie.Na mordce mojego pieska zawidnial duzy uśmiech no i pozniej zmeczenie, ale ciesze się że razem z nią (bo to suczka) znów nabieramy formy.Chociaż jest jeszcze ślisko, no i zimno, a polska populacja,którą widuje podczas biegania, nie poskramia sobie od złośliwych i zazdrosnych uśmieszków.Mi to jednaknie przeszkadza.

Czy ktoś coś wie o ryżu jaśminowym?Dozwolony czy nie?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2747
Weroniko, a jak ty spożywasz te nieoczyszczone ziarna zbóż? Gotujesz cyz zalewasz wrzatkiem tak jak płatki? Pozdrawiam wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czołem!Wiem,że się powtarzam ale czy naprawdę nie powinnam łączyć mięsa z soczewicą,soją,fasolką itp?Jesli tak to z czym można je spożywać.Jak tam obchody ŚWIĘTA TŁUSTEGO CZWARTKU.Nie przyciągają Was pączki,bo mnie strasznie kuszą.
Pozdrawiam!

Patti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Baaardzo dawno sie nie odzywalam, ale nie dlatego, ze odstapilam od diety.
Diete stosuje i od 1 stycznia udalo mi sie schudnac 4 kg. Aktualny wyglad i waga w pelni mnie satysfakcjonuja.
mam jednak pewien klopot. Od kilku dni fatalnie sie czuje. Jestem slaba i kompletnie nic mi sie nie chce. Nie wiem czy jest to efekt diety czy moze juz przesilenie wiosenne. Czy Ktos ze stosujacych diete czuje sie podobnie?

TrAnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mafalka przepraszam sprawdziłam w pracy te zboża to są jednak płatki z 5 zbóż nieoczyszczone (firma "Pro Vita" dostępne w hurtowniach wegetariańskich i w sklepach natury)i zalewam je gorącym mlekiem granulowanym. Zakodowałam sobie, że mają IG 35, bo dodaje do nich wszystko co ma IG poniżej 35 i wtedy wypadkowa jest niższa niż 40. Pati możesz łączyć soczewicę i fasolkę, ale tę co ma IG 30 z kurczakiem, ale lepiej nie za często. Kurczaka zjedz z surówkami i wtedy możesz go jeść często, zresztą nie tylko kurczaka, ale również chude mięso.
A teraz chwila prawdy odnośnie tłustego czwartku, złamałam się i zjadłam pączka, no przyznam się 3, ale nic więcej i jem teraz do wieczora jabłka i grejfruty może wypadkowa się obniży i nie będzie tyle strat z powodu mojego łakomstwa. Pozdrawiam i trzymam kciuki, za tych, co się nie złamali.


Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanko: czy jablka obnizaja IG? tzn. moga byc bronia przed wysokim IG?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2376
Siemka......no ja tez sie nawcinalem paczkow..ale jakos sobie poradze...Agness jablka dokladnie tak jak mowisz obnizaja....wiec mozna a nawet trzeba jesc ich jak najwiecej...
Narazie wszystkim.....

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium