SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 501820

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hi;)znalazlam post o tej herbatce: https://www.sfd.pl/html/35126/
a oto jak zachwalaja ja producenci:
Czerwona herbata PU-ERH - to dobre samopoczucie, radość życia,
większa ENERGIA, DŁUGIE i ZDROWE ŻYCIE.
Zaleca się wypijać czerwoną herbatę PU-ERH regularnie, od 3 do 5 szklanek dziennie po jedzeniu. Może to spowodować, w czasie miesięcznej kuracji, spadek wagi ciała od 3,2kg do 10,8kg., a zaciekawić może fakt, że utrata wagi następuje przy normalnym sposobie odżywiania. Znacznie ważniejsze jest to,że spadek wagi się utrzymuje. Można więc tutaj mówić niejako o naturalnym sposobie odchudzania - ladnie pisza hehe tylko zeby to byla prawda chyba sie skusze hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez chętni bym piła taką herbatkę,tylko ,ze dla mnie ona też nieładnie pachnie i w ogóle smak ma paskudny,a jeszcze 3 razy dziennie bllllleeeeeeee.dzisiaj wysypalm całą do ubikacji,tam jej miejsce,a co! ;-}
u mnie po staremu,staram się od dzisiaj nie jesc orzechow,zoltego sera,ryzu,zobaczymy jak dlugo wytrzymami czy jakies efekty beda.pa

madzikk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MMonika!
Chodzilo mi oczywiscie o sniadanie na slono bo o takie bylo pytanie. W ksiażce na str 89 jest napisane wyrażnie:"...posilek na słono...nie mysl nawet o toscie chocbys chcial go zrobic z chleba z pelnowartosciowej maki...."
pozdrawiam

ma~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maddzik to pij sobie czerwona cytrynowa puerh a nie ta w proszku!!!!!!!!!!!!!
w proszku jest ochydna natomiast ekspresowa mi smakuje moze troszke co do zapachu ale to sie pije nie wacha!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4509
to się pije, nie wącha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jak pijesz to czujesz zapach, a zreszta to tak samo smakuje jak pachnie-okropnie.a taka cytrynowa to na pewno ma jakis sztuczny aromat cytrynowy ble ble ble

madzikk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
A mnie PuErh smakuje - ekspresowa z dodatkiem aromatu cytrynowego lub Earl Grey (bergamotki). Nic zdroznego w nich nie ma - sztucznie daloby sie zaromatyzowac jedynie granulat...

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 76
Hej!
Jestem tu nowa i chcę się do was przyłączyć. Jeśli chodzi o herbatkę to jest bardzo skuteczna, pod warunkiem, ze się pije dużo ok. 5-6 szklanek.
Wg mnie nie jest zbyt smaczna, ale aromatyzowana da się pić. Pić należy po posiłku. Pozdrawiam.V.

Vjolka

Vjolka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 154
PU-ERH cytrynową można jakoś przełknąć, a co do efektów to jeszcze nie wiem bo piję ją dopiero od paru dni. Jeśli wiecie czy ona naprawdę jest skuteczna to NAPISZCIE!!!! Jeśli nie skutkuje to może niepotrzebnie piję to świństwo! POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie, herbatkę czerwoną ekspresową PuErha da się pić, ale żeby były efekty trzeba wypić dziennie ok. 6 filiżanek, ale co to jest dla nas i tak musimy dużo pić. Odnośnie gotowania warzyw, to ich IG wzrasta też bardzo, jak się je gotuje długo, dlatego lepiej gotować na parze.
Wiesia chlebek piekłam tylko raz (bo nie mogę się powstrzymać jak leży i muszę go jeść) i będę piekła go raz w miesiącu, a więc na początku marca (dooooooopiero)- myślę że się uda tak jak ten pierwszy.
Ama przy diecie Montiego żołądek nie może się skórczyć, bo się dużo je, a wręcz trzeba dużo jeść -lepsze efekty.
Teraz podsumowanie 2 tygodni ścisłego Montiego. Wagowo nic, a objętościowo 5 cm w biodrach. Natomiast samopoczucie super - "można przenosić góry".
Ktoś wyżej pisał o ryżu Basmati, że wolno, on na IG 50, więc nie jest wskazany w I fazie.

Weronika
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium