SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 500501

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 451
Rozek,skąd ty to wszystko wiesz???To co napisałeś ucieszyło mnie,bo ja właśnie chciałabym się pozbyć mięśni w niektórych miejscach :) Jak już schudnę,to wtedy umięśnię sobie moje cherlawe ciałko hłe hłe.Te mięśnie to może trochę przez mój typ budowy,ale teraz już wiem że głównie przez moje wcześniejsze menu(dużo węglowodanów).Dzięki raz jeszcze, mam nadzieję że uda mi się zmienić moje życie! PA PA PA !!!

Galaretka

Galaretka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich! Kopę lat mnie tu nie było, a w końcu to mój post, che che. Byłam pochłonięta pracą. Nie znaczy to, że nie przestrzegałam diety, od której już nie odejdę, bo nie mam innej możliwości. Żywię się wg. Metody już parę miesięcy, na początku trochę mięśni mi poszło, ale teraz się powoli, stopniowo odbudowują. Czasami zdarza mi się odstępstwo, ale waga po nim nie skacze, tylko samopoczucie jest o wiele gorsze. Dlatego nie warto robić odstępstw, poza tym nastrój jest tak dobry, że nie trzeba poprawiać go ciastkami.
A teraz taka ciekawostka dla tych, co chcą szybciej schudnąć. Spraktykował to mój kumpel z siłowni. Najpierw przez 2 tygodnie jadł same posiłki tłuszczowe, kolejne 2 tygodnie 2 posiłki tł. i jeden węglowy (tylko warzywa), następnie stopniowo zwiększał dawkę węgli co tydzień, no i został w I fazie Montignaca, i tak trzyma. Gośc zrobił niesamowitą rzeźbę, zrzucił górę sadła przez kilka tygodni, a teraz budują mu się same mięśnie, bez tłuszczu. To taka kombinowana dieta Atkins - Montignac. Myślę, że warta polecenia, jeżeli ktoś ma cierpliwość, bo ja niestety nie. Pozdrawiam.

Aleksandra Bil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim !
Magnezja zainteresowałam się tym Twoim kumplem, potrzebuję do sylwestra zgubić trochę wagi. Jestem na Montim już dwa lata i ciężko mi teraz coś zgubić. Stoję w miejscu, ale na szczęście nie tyję. Spytaj jeśli możesz, jakie tłuszcze jadł przez te dwa tygodnie no i póżniej. Pozdrawiam Weronika

Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc wszystkim!!!Wlasnie niedawno udalo mi sie kupic ksiazke Montignaca a to za namowa mojego kolegi ktory w 3 miesiace schudl 18 kg!!!Znam go dobrze i wiem ze probowal wielu diet i nic.A ta wlasnie pomogla:)Jestem na diecie 2 dzien i mam nadzieje ze wytrwam.Mam pytanko :czy Wy wszyscy nie jecie chleba? zadnego?ja dorwalam jakis chleb Schulstad "Fitness Style" pełen ziaren.W skladzie ma ziarno żyta, woda, mąka zytnia,siemię lniane, drożdze, ekstrakt słodowy ciemny, sól, ocet, suchy kwas i polepszacz Softmix.Czy on jest zgodny z metoda Montiego?moze ten ekstrakt slodowy tu nie pasuje?prosze o odpowiedz.Acha po jakim czasie widac spadek wagi chocby minimalny?Pozdrawiam serdecznie.

Martolina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
Witamy w klubie "Montignac" :) jeżeli chodzi ochleb to wydaje się oki choć właśnie ten wsad słodowy może w sobie kryć niebezpieczeństwo, ale Ja bym go używał, uważaj bo z tej samej serii chlebów są też chleby z dodatkiem karmelu i miodu więc uważanie czytaj etekietę no i cóż więcej chyba tylko mogę ci życzyć wytrwałości i konsekwencji, oczywieście napisz o wynikach

pozdrowienia Rożek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thx wielkie za odpowiedz Rożek:)Jesli jeszcze ktos by mogl sie wypowiedziec na temat tego chleba to bede wdzieczna(co z tym ekstraktem słodowym?).Czy jogurt naturalny 0%z muesli bez cukru ale za to z kawaleczkami suchych owocow na sniadanko jest ok?Jak sobie radzic ze spożywaniem obiadku wg Montiego gdy sie pracuje w biurze tak jak ja do g.17.? Kupujecie gdzies na miescie?Przynosicie do pracy jedzonko z domku?Dopiero zaczynam dlatego mam mnóstwo pytań.Pozdrawiam))

Martolina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
ŚNIADANKO JAK NAJBARDZIEJ W PORZĄDKU, CO DO OBIADU MUSISZ BYĆ ŚWIETNIE ZORGANIZOWANA MOŻESZ PRZEGOTOWYWAĆ SOBIE SAŁATKI CZY KANAPKI ALA MONTIGNAC W DOMU I ZABRAĆ JE DO PRACY A OBIAD ZJESZ W DOMU ALBO ZNAJDŹ W POBLIŻU PRACY JAKAŚ CHIŃSKĄ KUCHNIE I ZAMAWIAJ NP. WARZYWA Z RYBKĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thx Rożek jeszcze raz:)za odpowiedzi.Czyli kuchnia chińska jest w porzadku?Oczywiście rybka bez ryzu i absolutnie nie panierowana.A jak z kolacja?masz jakies fajne przepisy ?Po jakim czasie mozna zauważyc spadek wagi? Czy naprawde mozna jesc ile sie chce?i ostatnie pytanko czy nalezy jeść produkty które mają IG niższy niż 50?jaka jest granica?Buzka.

Martolina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 451
Witam wszystkich i od razu proszę o poradę! Co myślicie o takiej przekąsce:serek Danio Straciatella + 3 łyżeczki "prawdziwego" kakao???? Czy ten serek nie zawiera zbyt dużo cukru i sztucznych substancji? Jaki polecilibyście ser 0% tłuszczu do smarowania chleba? Z góry thx


Galaretka

Galaretka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie!!!Dzis juz jest 4 dzien mojej dietki Montiego.Przyznam ze w pracy dziewczyny nie dowierzaja ze dieta Montiego faktycznie dziala.Postanowilam sie nie skuszac na zadne slodkosci ktorymi mnie czestuja bo zamierzam im udowodnic ze schudne wcale nie glodujac).Jak zwykle mam pytanko:czy np.jogurt z muesli z owocami na sniadanko a pozniej chlebus (wiadomo jaki) z marmoladka bez cukru moze byc?czy powinnam zrobic jakis odstep czasowy? jakich produktów nie mozna łączyc?Dopiero zaczynam wiec prosze o odpowiedz.Thx i pozdrawiam!!!!

Martolina
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium