SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 502629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Jucrys czym byles zdziwiony i czemu im nic nie powiedziales? moze mieli by dla Ciebie jakies cenne rady...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich cieplutko w ten zimowy dzien Na forum natrafilam przypadkiem przeszukujac internetowy smietnik w poszukiwaniu pomocy..Od wczoraj siedze i czytam wpisy-podobnie jak Jurcys nie chce zadawac glupiutkich pytan-ale wymieklam na str 50 W czym jednak rzecz..Mimo 21 lat mam spory problem z niedoczynnoscia tarczycy..I tak z wulkanu energii ;-P stalam sie salonowym Garfieldem..Mimo wykreslenia z diety bialego chlebusia, wszelkich lakoci i spozywania jak najmniejszej liczby tluszczy moja waga nie tylko ani drgnie..ale wrecz rosnie.Wszytsko pewnie przez tabletki ktore niestety bede juz musiala brac do konca swych beztroskich dni..Zastanawialam sie nawet nad przejsciem na jakas diete "cud" ..ale nawet bez niej sily mam tyle co moja 92letnia babcia;-( Czy ktos moze ma tutaj podobny problemik..? Pisalo tu wiele osob o tym ze dzieki tej diecie maja o wiele wiecej sily..Ja kurcze bym tylko spala..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps..czemu tu taka pustka..mam nadzieje ze to forum nie wymiera..?!! prosze..!!nie teraz gdy Was wreszcie odnalazlam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 688
Witajcie Montimaniacy
Jeśli wasze forum przycichnie, to zapraszam do nas
U nas zawsze gwarno i przyjemnie, no i oczywiście dużo uczynnych duszyczek do pomocy
Sachem, spełniło się moje marzenie! Mam swoje superforum! Mam nadzieję że wpadniesz

Czekam na Was na www.forum.montignac.com.pl 

Zuzel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
suuper! zaraz tam jestem

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
Kurcze ja już się przymierzam do MM i już sporo wiem ale chce się zapytać czy można na MM zrobić ładną beztłuszczową MASE bo qazar powiedział że nie można !!! WHY???
I jest tu ktoś kto jest na MM i pakuje??

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
Już zajrzałem ale tam nie ma rzadnego pakera ale ile fajnych dziewczyn !! I z chęcią pomagają

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
He he
No to PRUBUJEMY !!!
Diety oczywiście

KULTURYSTYKA - I'm loving it!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium