SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Montignac - wielki problem 'gdzie' zjeść ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
Witam serdecznie,

Jedno krótkie pytanie:

Otóż ... gdzie mogę zabrać osobę, będącą na diecie MONTIGNAC, przebywając razem z nią na zakupach lub gdziekolwiek indziej w mieście ? McDonalds'y, KFC ... to raczej wszystko odpada. A powiem szczerze, że sprawia mi to wielki problem, bo choć sam nie odżywiam się w takich miejscach, to kompletnie nie wiem, gdzie i na co zabrać taką osobę.

Proszę o jakieś rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
Pań? ja znam mężczyzn takich, co sa bardziej strict i bezwzględni w kwiestiach dietetycznych niż np. ja, wiec nie tylko kobiety mecza swoim dietowaniem ;) Tylko najlepsze jest to,ze na dietujących sie narzeka - tego nie jedza, tego nie mogą, ale na palacza ('musze wyjsc zapalic natychmiast') to juz nikt nie narzeka, bo to takie powszechne. O ironio losu;/
TheBigBoss - to nic tylko sie cieszyc, ze juz nie smakuje:) mnie tez smakuje tylko co najlepsze jakosciowo obecnie:)

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12281
Nie wiesz gdzie dziewczyne zabrac?

Na golonko

Na miescie to ciezko o takie cos, takze mykajcie szybko do domu i wykaz sie swoimi kulinarnymi zdolnosciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
A co powiecie na knajpki, gdzie serwują rybki ? Albo Fenix ? Sphinx ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12281
Sphinx chyba zmienil nazwe teraz na Fenix?

Jak zje sama rybke bez wegli to czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kazda knajpa sie nadaje wystarczy ze ma mieso/ryby i do tego da sie zamowic zielenine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
? No ale mięso smażone na głębokim oleju odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12281
Albo zjesz w knajpie, gdzie zapewne nie smaza na oleju najwyzszej jakosci, albo w domu i masz pewnosc co jesz. Nigdzie nie spotkalem takiej knajpki stricte dla osob ktore dbaja o swoja diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
hehe to co ona nigdzie z nikim nie wychodzi z powodu diety? niech sie skusi na pizze . Nie przytyje od jednej. sprawdzone i potwierdzone. Myslisz ze np Ronaldo nie pije bo sie boi ze straci forme i bramki nie walnie ? Spali na treningu ! btw nie bierzcie tego co mowie do serca. Kazdy robi jak lubi. Wiem ze dla niektorych odstepstwa zle sie koncza. Nie dla wszystkich ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
Tu po prostu chodzi o to, by przestrzegać diety a raczej spożywać posiłki o niskim indeksie glikemicznym. Stąd moje pytanie do osób w temacie obeznanych, gdzie takie posiłki można znaleźć. Czy np. Sfinx, Fenix, są OK ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12281
Raz na jakis czas nie zaszkodzi zjesc cos innego, a nawet moze to wplynac pozytywnie poprzez zaskoczenie organizmu. Nie ma lokali specjalnie do tego przystosowanych. Przeciez ta osoba majac menu w rece bedzie potrafila zapewne sobie cos wybrac np. w takim Fenixie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Mozesz podejśc i spytac sie jak przygotowywuja dania. I jesli to nie szkodzi, to czy mogą zrobic to inaczej wedle zyczeń klienta.

Spytac sie warto ;)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmniejszyć żołądek

Następny temat

Dieta ABS

WHEY premium