SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta!!dieta i jeszcz raz dieta!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Siemka wiem ze naduzywam temat ale mam problem.Mianowicie mam 17 lat oraz 177cm wzrostu i waze 64 kilogramy wiem ze to troche malo.cwicze juz 5 miesiecy na poczatku zaczynalem z paroma odzywakmi bialkowymi z mala dieta i przytylem jakies 4 kilo ale teraz chcialbym jaks bardziej lepsza i wydajniejsza diete muglby ktos pomuc w dobraniu odzywek diety i cyklu cwiczen na mase dzieki pozdroo..w razie co mam 2 puszki kreatyny monosacharydu 2x250 gram:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1349
Jak na poczatek monohydrat schowaj do szuflady, najwazniejsza jest dieta. Możesz kupic sobie jakiegos gainera (ja polecam mass xxl, monster mass), wazne sa rowniez witaminy w organizmie kup sobie Vita-min z olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4740
soryr muslame to zrobic " monohydrant " xD haha

Arnold Żądzi ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ja zamiast polecać odżywki moge polecić przeczytanie podwieszonych postów, na pewno troche wiedzy na temat żywienia przyswoisz. Krok po kroku będziesz w stanie ułożyć diete i nastepnie wrzucić ją tutaj do sprawdzenia

Monosacharydy to inaczej cukry proste, pewnie Ci chodziło o zwykłe mono
Które proponuje zostawić sobie na "po wakacjach".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jejsc

Następny temat

Dieta dla 14 latka

WHEY premium