SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny po raz pierwszy :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20091


Witam,
Proszę o ocenę tej diety i ewentualną poprawę bo w "Ustalone wartości odżywcze" a "Dostarczone wartości odżywcze" jest niewielka różnica :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 899
Do pracy noszę ze sobą 2 posiłki:
1. 125 g ryżu, 150 g piersi z kurczaka, 10 g oliwy z oliwek, trochę warzyw do smaku (np. posiekana gotowana marchewka) - razem 40 B, 100 W, 12 T;
2. 100 g makaronu, 125 g chudego sera, jogurt naturalny 150 g - razem 41 B, 92 W, 5 T.
Co jakiś czas zamieniam kurczaka na rybę, ryż na kaszę gryczaną, jogurt naturalny na owocowy itp. - można kombinować.
Jak studiowałem, to też tak robiłem, tylko zajęcia trwały krócej i wystarczał jeden posiłek.

Pozdrawiam.
Sierżant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20091


next
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
na noc nie dawaj mleka kukurydziane na owsiane daj zdrowe tłuszcze oleje tłuste ryby

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Kukurydziane wcale nie są takie złe. Najlepiej jednak mieszać je z owsianymi i twarogiem. No i oczywiscie z rana, a nie na kolacje. Dieta ogólnie wyglada bardzo przeciętnieCo drugi dzien dorzucaj rybe. Jesli chodzi o warzywa to nie wyliczaj az tak dokładnie, np napisales 250g marchwiNie musisz sie az tak bardzo nimi przejmować. Do pierwszych 2-3 posiłków dokładaj z 2-3 warzywa lub owoce i bedzie ok. Do diety dodaj np 10g oliwy i np 10g oleju lnianego. O jakiej porze trenujesz?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20091
Trenuję w godzinach 17.00-18.00 . Co zrobić żeby moja dieta nie była przeciętna zależy mi bardzo żeby była jak najlepsza ale nigdy nie stosowałem żadnej diety ale doszedłem do wniosku że bez diety nie ma masy i teraz zaczynam od września ostro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20091
A i jeszcze jedno pytanko co najlepiej jeść w diecie na masę na kolacje tzn żeby nie rósł brzuch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
samo białko

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20091


Witam,
Poprawiłem dietkę i chciałbym żebyście orzekli ostatecznie czy jest good Acha no i od Września do szkoły Ciekawe co będzie z moim drugim śniadaniem bo przecież nie rozłoże się w szkolnym barku i nie zaczne jeść maślanki z kajzerkami . Może podsuniecie mi jakieś pomysły co można jeść w szkole na drugie śniadanie w diecie na masę oczywiście
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niezbyt jakosciowy jest ten olej w tunczyku

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20091
I jak odezwie się jeszcze ktoś kto się zna na dietach bo będę poprawiał tą dietę aż będzie dobra. No i jeszcze raz zadaje pytanko co jecie w szkole przy diecie na masę ?
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny!!!!!!

Następny temat

Co zamiast platkow owsianych ??

WHEY premium