SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 503238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agunia, pomidory i grejfruty możesz spoko jeść przed spaniem, nie utyjesz od nich. 100 g rzepy ma 24 cal, 80 g papryki (taka średnia) ma 19 Cal, więc możesz też jeść bez obaw - po nich też nie utyjesz.
Garnki do gotowania bez wody bardzo wskazane, Monti zaleca nawet mikrofale, potrawy zachowują wszystkie witaminy i co najważniejsze swój smak.
Wally, Monti nie zaleca picia mocnej herbaty tylko ze względu na teinę, która jest niezbyt zdrowa i podobna do kofeiny, a kofeina może spowodować intensywniejsze wydzielanie insuliny, ale tylko u niektórych osób. Więc wydaje mi się, że możesz śmiało pić mocną herbatę PuErha, sama piję dziennie 3 szklanki tej czerwonej herbaty.

Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
na czym najlepiej smażyć?? na oliwie z oliwek?? czy olej Kujawski sie moze nadaje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
olej kujawski sux! smaz na oliwie z oliwek z pierwszego tloczenia. wtedy masz 100% pewnosci ze wszystko jest ok

never pop your nose where you're not suppose to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekolada polskiej firmy bez cukru znajdująca sie w marketach na polkach obok kotletow sojowych ma wysmienity smak.Mozna ja jesc?
a czekolada maestria wedla min.72% kakao?no i jeszcze lind czarna 70%?jak czesto i w jakich ilosciach?

kakao zwykle 100% czarne extra deco morreno lub wedla, mozna z nigo zrobic maslo kakaowe dodajacpoprostu maselko?

Polecam serek campiny pt.twaróg waniliowy.Pyszny i dozwolony bez konserwantów!Skład:wanilia,twaróg i śmietanka.Pyszny!

pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyny mogłybyscie mi powiedziec jak to jest z tymi jabłkami skoro one zawierają cukier to można od nich przytyc? a co sądzicie o pomaranczy albo gotowanych brokułach i rzepie?

Agusia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Cześć! Wiecie co jestem ZAŁAMANA!!! Miałam schudnąć, a czuje sie, jak bym przytyła!!! Zastanawiam się czy nie wrócić do dawnej "diety". Wtedy jadłam o wiele mniej niż teraz...ale też nie chudłam... Niech ktoś mnie pocieszy!!!!!!!! ;)

A jak to jest z makaronem razowym, bo nie pamietam? Go można juz normalnie gotować-10 minut, czy też aldente???

Mmonikaa

Mmonikaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agunia niewie, ty chcesz przejsc na montiego?Moze najlepiej by bylko kupic sobie ksiazke?poki co jablka maja zdaje sie oindeks ig 40 czyli mozna je jesc ale nie za duzo.One maja fruktoze a nie cukier cukierniczy (niepamietam jak on sie zwie).Pomarancze mozesz jesc.Brokuly jak najbardziej wskazane.Polecam rowniez fasolke.groszek szpinak oraz ryby.

Agunia, Jestem w podobnym wieku, niebylam nigdy gruba ale odkiedy na nia przeszlam od razu kilogramy zaczelam gupic.Polecam ja!

Przed chwila wybrobowalam maselka kakao.Wzielam 2 lyzki margaryny 2,5 lyzki kakao i 0.5 lyzki fruktozy.Jest pyszne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W swojej diecie Montignac każe zrezygnować z przyrządzania potraw w wysokiej temperaturze, a w szczególności ze smażenia (ale np. dopuszcza jarzyny smażone w oleju). Można jeść również ryby w oleju. Do sałatek i surówek zaleca oliwę z oliwek,olej słonecznikowy, olej z orzech włoskiego, olej rzepakowy, z pestek winogron.

Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, to moj debiut na tej stronie ;) W kazdym razie na diecie jestem juz okolo 2 miesiecy i faktycznie schudlem

Mmonika: makaron razowy rowniez gotuje sie Aldente okolo 2-5 minut. A co do tego ze nie chudniesz, nie przejmuj sie, ja pierwsze efekty zobaczylem po miesiacu: 4 kilo mniej. Moze po prostu laczysz cos niedpowiedniego ??

Pozdrawiam,
Teres
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2376
Mmonikaa nie zalamuj sie ja jestem z Toba (Seba pocieszacz ...tez tak mialem ze lapalem dola i sie wkurzalem na ta diete..raz zlamalem pare zasad i zaraz mi sie wydawalo ze przytylem..to normalne...nie lam sie...bo jak ty sie zalamiesz to i reszta sie zalamie i reszta reszty sie zalamie i kazdy bedzie zalamany....hih ale zamotalem...Nie no tak powaznie to jestesmy z Toba i nie poddawaj sie...Calusek na pocieszenie
Narazie i niech moc bedzie z wami

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium