SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 503164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 955
Madzikk !!!
Czekam z niecierplowością na twój przepis na pasztet sojowy. Myślę, że nie tylko mnie ślinka cieknie. Nagroda cię nie minie - tylko podaj ten przepis.

Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cichutko!!!
Pomylily sie temu komus diety. owszem jest taka, gdzie nie powinno sie laczyc wegli(tych wysokoskrobiowych czyli ziemniaki makarony groch fasola) z bialkami. Tez ponoc dziala. Zasady metody Montiego sa nieco inne.
Tutaj mozna laczyc bialka z weglowodanami, badz bialka z tluszczami. zabronione jest laczenie weglowodanow z tluszczami. Proponuje przeczytaj ksiazke "Jesc aby schudnac", a wszystkie Twoje watpliwosci powinny sie rozwiac.
Pozdr...TrAnik

TrAnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej Tranik,

dzieki za odp, ale nadal jestem w malej kropce bo w ksiazce napisane jest tak: "posilek bedzie sie opierac na bialkach i tluszczach i w jego sklad beda wchodzic weglowodany". no to jak jest w koncu: mozna laczyc tluszcze z weglowodanami czy nie? Chyba ze tutaj jest zielone swiatlo dla tych o niskim IG. Pozdrawiam,

Marta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 955
Cichutko !
I o to właśnie chodzi. Jak jesz posiłek białkowo-tłuszczowy (np. usmażony kotlet z piersi kurczaka, albo ryba), możesz do niego zjeść np. brokuły, które są węglowodanem ale o niskim IG lub sałatkę z pomidorów itp. Na tym rzecz polega.
białk-tłuszcz + ewentualnie ww (IG<35)- surówki
białk-węglow.(IG < 50)
Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
ja wam powiem
to jest tak: w montim, łączy się białka z tłuszczami bądź białka z węglowodanami, a zabronione jest łączenie tłuszczy z węglowodanami, ALE
białek nie powinno się łączyć z węglami bo one obnizaja przyswajalnosc bialek. i tylko dlatego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Marta, cieszę się, że jesteś z nami. Tak jak już dziewczyny pisały możesz, a nawet musisz łączyć mięso z dozwolonymu surówkami. Tłuszcze możesz łączyć z węglowodanami, ale o IG 35 i niżej. Tak więc np. do soczewicy możesz dodać mięso lub kiełbaskę i będzie fasolka po bretońsku. Ale np. już do fasolki czerwonej, która ma IG 40 nie dodałabym ani mięsa ani kiełbasy. Również do makaronu z pełnego przemiału IG 40 lepiej dodać np. pieczarki, niż kiełbasę, czy mięso.I pamiętaj fasole, soczewicę, czy dozowlony ryż gotujemy króciutko.
Nataliaa - w montim nie możesz liczyć kalorii, bo te produkty, które są w nim dozwolone mają sporo kalorii (groch, fasola, soczewica,orzechy,makaron).
Inka witamy cię również na forum. Ja czekoladę jadłam przeważnie wieczorem, jak mnie naszła ochota na słodkie, a kiedy ją poleca monti nie wiem, ale szukam w książkach, jak znajdę to ci powiem. Natomiast z orzechami w I fazie wstrzymaj się, możesz garść dodać do musli skomponowanych z dozwolonych produktów.

Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HEJ!
U mnie dzien rozpoczal sie bardzo radosnie stanelam na wage i kg do tylu
Wiem ze to zadna pociecha bo na poczatku przytylam 1 kg wiec to pewno ten sam kg ale bardzo sie balam, ze w drugim tygodniu przybedzie jeszcze 1 kg i dlatego tak bardzzo sie ciesze wniosek: albo dietka zaczela dzialac albo to tymczasowe wachania wagowe. Ale nic to i tak sie ciesze bo nie pamietam kiedy nie chodzilam glodna a teraz nie chodze! I jem bardzo pyszne rzeczy. Mam nadzieje ze moj optymizm szybko nie ucieknie czego i wam zycze

ma~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam małe pytanko czy odkąd jesteście na Montim znikł wam cellulit? bo to w koncu wynik źle rozlokowanego tłuszczyku z węglowodanów... Werroniko weiem, że nie liczy się kalorii, ale wole nie przecholować:)

Nie podskakuj tak, bo się przewrócisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natalia, według mnie ta dieta ma pomocne działanie dla cellulitu, ale niezapominaj, że sama dieta go nie usuniesz. Pamiętaj o masażach i balsamach oraz dużo ruchu.

Mam do Was pytanie... waga mi cały czas spadała do pewnego momentu.Bowiem ostatnio jak wchodze na wagę jest ona nieco więkasza, a moje ciało pulchniejsze. Zrezynowałam z jakichkolwiek słodyczy a nawet fruktozy i słodzików. Poki co niewidze zadnych efektów. Czy moźliwe jest że zbyt duża ilość produktów mlecznych przyczynia się do tycia?? bo innych podejrzanych w mojej diecie nie ma... ???
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
mi zanika celulit
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium