SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dieta dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2772
Witam, przeczytalem dosc sporo na forum o tych dietach i pisze juz 3 temat bo mam kolejny problem.Chodzi mi o to czy jedzac posilki co 2h,3h a czasami co 5h sie oplaca ?Chodze do technikum i po 8h siedze w szkole. Rozpisze moze diete i roznice czasowa

7;30
100g owsianki z orzechami, pestkami dyni..
mleko
2 jajka

10;30 tutaj to jest zle i to bardzo zle
Bulka grahamka 1x
20g szynki z piersi indyka

15;00
rosol z makaronem razowym 50g
50g kaszy gryczanej
100g wolowiny

17;00
ryz brozowy 100g
100g kurczaka

18;00

19;00 bezposrednio po treningu gainer

20;00
ryz bialy 100g
kurczak 100g

23;00
Serek wiejski 200g
oliwki 20g

Nie jest najlepsza szczegolnie 2 posilek ale narazie nic nie zrobie, mysle nad kupnem ostrowi WPC, wtedy bym dodał ja do 2 posilku jako zrodlo bialka. I czy jest sens trzymania sie takiej diety czy rozpisac sobie diete na 7 lub 6 dni, bo czasami tam pozmieniam kurczka za wolowine, kasze za ryz itp. Ale sniadania nie zmieniam i juz nie ujade za daleko na owsiance..

Staz 1rok
wzrost 189
waga 85

Aha i chcialem dodac ze w dni NT niemam motywacji do trzymania diety jakos nie chce mi sie jadac po 2 obiady.. Trenuje 3 razy tygodniowo FBW.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
po 1 nie rosnie sie tylko w dni treningowe ale kazdego dnia :)

po 2 nikt nie je codziennie przez 7 dni w tyg. ryżu na obiad, smiało mozesz wymieniac ryż na makaron lub na kasze :)

po 3 dieta troche lipa i jest do poprawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2772
Ja dobrze o tym wiem tylko w dni nt niemam takiej motywacji do jedzenia, znaczy zjem z 4 posilki nie wiecej. Ryż wymieniam sobie raz po raz na cos innego tylko niewiem co rano jesc, jajesnicza z 4 jajek i chleb razowy starczy ?Bo ten 2 posilek to jest tragedia ale narazie niemam glowy do zmiany, mysle nad kupnem bialka bo nic innego nie zrobie raczej...I ta roznica czasowa pomiedzy posilkami.. damn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
Odstępy miedzy posiłkami 2-3h

Na śniadanie zamiast owsianych możesz dać jakieś musli, płatki zytnie itp. oby jak najmniej przetworzone

Ten posiłek o 10:30 to rozumiem w szkole jest? Jak nie możesz zjeść normalnego posiłku to szamaj chleb razowy lub bułke+ jakies mieso+warzywa/owoc, tylko 1 bułka to chyba za mało jest co ?:) a i za Mało warzyw w diecie jest i tłuszczy ogólnie to popraw ta diete jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2772
Tzn na obiad mam warzywa, typu fasola, jerzyny itp. przed treningiem nie daje ich.Niemam zabardzo jak w szkole jesc bułke z miechem i do tego warzywa.. wiec mysle nad zakupieniem białka, bo zrodlo WW mam ale szynka zrodlem B jest za slaba.. Do tego jeeszcze jakas oliwke dorzuce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na poprawe definicji

Następny temat

problem z posilkiem przedtreningowym

WHEY premium