SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 501793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Wiesz dieta tluszczowa to jest chyba jak balansowanie na ostrzu noza tluste rzeczy jesc, ale poczytam i wyciagne wnioski dzieki!!

PoZdRaWiAm!!


I'lL NeVeR lOoK bAcK,
I'vE gOt nO rEgReTs
CuZ tImE dOeSn'T wAiT 4 mE
I cHoOsE tO Go My oWn wAy

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, poczytalam sobie Wasze listy i zaciekawilam sie polecana przez Was dieta. Przy okazji poszperalam w internecie i znalazlam adres, pod ktorym mozna znalezc fajne przepisy ulozone w mysl zasady Montingnaca. Podaja adres, bo widzialam, ze interesuja Was takie rzeczy:
//www.mniammniam.pl/a.php?p=ls005
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kilku dni probuje ograniczyc no minimum weglowodany.
Oczywiscie nie jem slodyczy, nie slodze herbaty...
Jem chlebek z Wasy.
Ale jak dzis chcialam kupic otreby ( Kupiec) i zobaczylam ze najwiecej jest wlasnie ww :( to sie zszokowalam...Myslalam ze w serze przynjamniej nie ma ale co tam jest takze:( To co mozna jesc ?
Ludzie co WY jecie " do chleba" ? Bo ja juz nie mam pomyslow:(
Bbbuuu
Jajka? No ale ona sie szybko nudza....
Jak ktos ma czas i ochote niech mi napisze co mozna jesc na tej diecie do chlebka?

Pozdrawiam

(*<*)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha , ma ktos ksiazke " Szczupła bez wyrzeczeń - metoda Montignac. Specjalnie dla kobiet" ?
Kopalnia wiedzy - jak pozostać młoda piękną i zdrową na wszystkich etapach życia kobiety? Jak pozbyć się cellulitu i jak poprzez odpowiedni wybór pożywienia raz na zawsze uzyskać właściwą wagę ciała.?

Zastanawiam sie czy nie lepiej te kupic zamias "Jesc aby schudnac"

Czy moze mi ktos pomoc?

Pozdrawiam



(*<*)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ksiazka "Jesc aby schudnac" jest pelniejsza pod wzgledem informacji dotyczacych metody i te bym polecala. Jestem po lekturze jednej i drugiej i moim zdaniem "Szczupla bez wyrzeczen" to troche takie naciagane wydanie, nie mniej jednak interesujace.
Stosuje metode od dwoch tygodni. Zawsze cwiczylam amatorsko w domciu ale nigdy moja praca nad cialem nie byla tak efektywna. Jestem piec miesiecy po porodzie, a dopiero teraz brzuszki daja widoczne rezultaty.
Ciesze sie, ze udalo mi sie natrafic na ten styl odzywiania. Uwolnilam sie od kalorii i chyba to jest najpiekniejsze.
Pozdrawiam TrAnik



TrAnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po długiej przerwie.
Po okresie luzu podczas świąt znowu jestem na ścisłym Montim i wydaje mi się, że już zawsze będe w I lub II fazie. Słyszeliście dzisiaj w programie "Na zdrowie" o IG, wreszcie do naszych lekarzy dotarło, że ten sposób jedzenia jest zdrowy i jest super. Robiłam sobie badania całościowe metodą OBERON i wyobraźcie sobie, lekarz powiedział, że tak dobrych wyników jeszcze nie miał. Nie mógł się do niczego doczepić i bardzo wypytywał się o mój styl życia. Więc w tym sposobie jedzenia coś jest. Odnośnie czekolady ja jem naszą wedlowską twardą gorzką i jak pisałam wcześniej schudłam 12 kg. To na tyle, będę już stałą bywalczynią SFD życzę w nowym roku samych sukcesów wszystkim borykającym się z nadmiarem ciałka pozdrawiam Pa.

Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Siema:)
duzo sie od Was dowiedzialam z tego postu, szczegolnie jak sobie mozna smacznie na montim pojesc w pewnym momencie juz zabraklo mi pomyslow i zagladnelam tutaj. no i prosze... wszystko jest - thx
weroniko - gratuluje wspanialych wynikow, zycze wytrwalosci!
ja takze stosuje zasady Montignaca i swietnie sie czuje jak na razie.
to na prawde dziala)))))))))))
pozdroofka

"All I need is a little time, to get behind this sun and cast my weight, all I need is a peace of this mind, then I can celebrate..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jetem tu nowa wiec czesć wszystkim
1 pytanie- Magnezja pisała ze stosuje słodzik a a przeciez słodziki zawierają Aspran-badziewie uzywane do słodzenia kolorowych wód gazowanych zwanych LIGHT, podobno subst. rakotwórcza, co wy na to?
2 Czy moge jesc dziczyzne- wydaje sie byc zdrowsza a nawet chudsza od drobiu,
3 czy moge pic domowej roboty wino wiśniowe czy tylko z winogron jest dopuszczalne
z góry dziekuje z a odpowiedz
pozdrawiam jola

jolka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jolu słodzik nie, ale możesz fruktoze ma IG 22 i nie ma aspranu, dziczyzna tak, ale wino jeśli nie wytrawne nie. Możesz tylko 2 - 3 kieliszki czerwonego wytrawnego. Pozdrawiam

Weronika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje za tak szybka odpowiedż, własnie namówiłam mame na przejście na tą diete
pozdrawiam
jola

jolka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium