SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 501639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AHA CO DO CZEKOLADY!!!!!!!!!!!!!

CZEKOLADA GORZKA FIRMY LINDT MA W SOBIE 85 % KAKAO


TO DLA TYCH KTORZY SIE NIE MOGA BEZ NIEJ OBEJSC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229


jak tu mozna wstawic tabelke? bo mam do Was pytanie..co do mojej tabelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć;)
Na początku- Dziubek2 przepraszam za pomyłkę, teraz sobie jak na 100% zapamiętam i mylić nie będę, sorry!;))
Weronika ale mi smaka narobiłaś tym chlebem, ciekawe co Martolinie wyszło bo miała piec w sobotę i może ja upiekę w weekend jakiś chlebek;) Co do orzechów to wszystko zależy od człowieka, ja jem orzechy i małutko schudłam, postanowiłam na 2 tygodnie odstawić i zobaczę co sie będzie działo. Nie doczytałam w książce, żeby orzechy owocami przegryzać, chyba będę musiała powrócić do "Jeść aby schudnąć"..coś mi sie pelęta po głowie, że zaraz po posiłku Monti zalecał truskawki i jagody bo nie fermentują..a jabłka fermentują czy nie?. Ciężko mi będzie orzeszki odstawić, bardzo ciężko!
Seba17 tatuaż fajna sprawa, ja też mam zamiar sobie zrobić (już od 2 lat! ale mam tempo) tylko że odpowiedniego wzoru szukam i szukam, oby na szukaniu sie nie skończyło;)
Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Co jecie po treningu siłowym czy aerobach???

A jak to jest z gumami do żucia? Czy takie bez cukru np. Orbit można czasem pozuć? ;)

Mmonikaa

Mmonikaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2376
Siemka @ll...jejku co raz bardziej napalam sie na ten tatuaz...liczylem ze mnie wysmiejecie, ale wy jestescie wporzo)... osobiscie chce sobie zrobic na nodze albo na udzie tylko tak zeby nie bylo go az tak ostro widac...ma byc dla mnie a nie dla pokazu publicznego..tylko jak zawsze problemy z rodzicami...ale coz jak sie nie zgodza to i tak zrobie tylko w tym drugim miejscu zeby nie widzieli....co wy na to zeby powysylac pare swoich zdjec....chce was ludziska zobaczyc
Pozdrowienia

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

Dbaj o własne zdowie a one pokaże Ci swoje korzyści...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229


prosze o komentarze, czy taki jadlospis odpowiada I fazie, jesli nie , to co zmienic?? (cz. I)(mam nadzieje, ze sie doczytacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229


(cz. II)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4509
Dziubek2 a jakiego Ty pleśniaka będziesz jadł???? A la Monti? Z czego ten pleśniak?
Mmonikka, tak się składa, że po aerobach jem śniadanie czyli płatki owsiane z mlekiem ale Ty chyba ćwiczysz wieczorem z tego co pamiętam więc myślę, że powinnaś zjeść jakieś białko (tuńczyka w sosie własnym, kurczaka gotowanego). I pamiętaj najlepiej tak gdzieś godzinę po aerobach.
Madzikk, dzięki za info o nie łączeniu.
Chce mi się chleba okropnie ale zostawiam sobie to na drugą fazę. Teraz przez tydzień postaram się nie jeść owoców suszonych i orzechów. Zobaczę co się będzie działo.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4509
hej Dziubek2, właśnie sobie pomyślałam, że może Tobie chodzić o ser pleśniowy... Jak tak to ok. Pierwsze moje skojarzenie to było ciasto 'Pleśniak'
Tyska, wyrzuć rodzynki. Na Montim jemy tylko te produkty o niskim IG, a rodzynki mają IG 85! Przemyśl połączenie ryżu z jogurtem (patrz wypowiedź Madzikka kilka linijek wyżej). Kotlet mielony oczywiście bez bułki tartej w środku i panierki na zwenątrz (chyba,że ze zmielonej soczewicy na przykład). Marchewka nie gotowana mam nadzieję albo gotowana na parze.
W której jesteś fazie? Zakładam, że w I. Chlebek nie wskazany, a już na pewno nie z serem żółtym!!!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
dzięki za wskazanie błędów, zaraz bede korygować.. hmm a z czym ten ryz w takim razie mozna jesc??
marchewka oczywiscie surowa, mi sie zdaje, ze nawet na parze to nie jest dobry pomysl gotowane to gotowane. a kotlet oczywiscie bez bulki. hmm no i te kanapki zmienic.. dzięki wielkie jeszcze raz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

WHEY premium