SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na SFD ! Wpisujcie !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Najlepszy tekst jaki czytałem był taki: "mój kumpel robi uginanie ręki z hantlem i zarazem wymachy do tyłu. Twierdzi, że to jest fajne ćwiczenie bo robi biceps i triceps jednocześnie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
TO slyszalem osobiscie w sklepie z odzuywkami
"Ty to synek najpierw sobie idz bułke kup, a dopiero później wróć po kreatyne"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11735
gosciu podawal plan jakies 3 miesiace temu i napisal
"poniedzialek: lewy bark i lewy biceps"
Ale szkoda ze szybko usuneli tego posta a tak fajnie sie zapowiadalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31137
"chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !ogromnym jak zwierz!kto nie ma masy jest nikim!chudzi moga isc na ryby !najwazniejsza jest wilkosc!jak jestes wielki rzadziszwchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !MASA TO PODSTAWA!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA! I TAKA JEST PRAWDA! JA PRZY******... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
akurat autor tego cytatu robil w konia nas dajac nie swoje fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
hahah uwaga cytuje pytanie jednego kolesia: "Czy jeśli będe brał kreatyne i niebęde wiczył to będe rósł??" hahah odp. "Będzie ci rusł ale bebzon" Nieno koleś w sumie jest strasznie inteligentny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31137
chodzi ci o mnie czy o kogos kogo cytowalem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
proponuje poczytać ten temat>>https://www.sfd.pl/czy_cos_grozi_mojemu_sprzetowi_;p-t338685.html
niezłe jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
"deka smaczna ale lepiej genabon kolumbijski - nie lapiesz wody i nie jest alfa dodatni u nas bioram to i dobrze jest, ostatnio jak chlopypoopilyto babiekioska ruchu ze skarpy zepchly hehe byly jazdy 16 suk podjechalo i czepali klatki przez cala noc ja osobiscie po genabolu mam agresora zem tramwajem jechal to na tych rurkach zem motyla cwiczylem i chlopa z buta co siedizal w kapelusz trafilem to on cos powiedzial ze ham to go wy***alem z dynki proste nie hehe poziej musialem drzwi se otwierac zeby uciec bo cos motorniczy sie plul ze po paly zadzwoni konfident jeden ale wiem gdzie mieszka to mu kumple nasraja pod drzwi a srake majom bo po tej ruskiej mecie teraichj czysci bona odblok se nie wzieli bo w andrzejki na baletach kasa wydali zamiastna klomity"



post użytkownika bamber16: https://www.sfd.pl/co_bardziej_podnosi_poped_OMNADREN_czy_DECA_-t237917.html
jak dla mnie to miszcz suspęsu

Zmieniony przez - mr wallace w dniu 2007-06-20 20:05:10

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Mr wallace dobre

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8281
srry, że z pokrewnej sfd.pl, ale nie mogłem się powstrzymać...przeczytajcie odpowiedzi

http://www.insomnia.pl/Pytanie_odnosnie_masturbacji-t571891.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STEREoTYPY

Następny temat

lato kontra zima

WHEY premium