SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ja przeciez prawdę pisze :D ciekawe jak wyglądasz na tle ludzi z Twojej szkoly/klasy. Ja mam na luzie w lapie 31cm, a mam najwieksza lape w klasie

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-03-11 06:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Bartek, wiesz jak długo tu u Ciebie nie byłam... ALE Z CIEBIE BYK !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba - rozumiem ze trening konczysz bez koszulki?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Doriska - też lubie to ćwiczenie, ale wole inne w długim reakwie lubie cwiczyc jak robie gorne partie, jak nogi to mam długie spodnie, dresy, leginsy.

Seba - też tak często robie, idzie się dobrze nagrzać, zimno nie jest

Laura - moja szkoła już sie chyba przyzwyczaiła, chociaż nie wiem czy bardzo sie w oczy rzucam, przykładowo tłusty gość w bluzie wyglada podobnie

Iccana - własnie! wpadaj cześciej, bo się steskniłem juz



No dobra, chwile mnie tu nie było a jak zwykle jakies rozmowy, bardzo sie z tego ciesze, żeby nie było jednak zachęcacie żebym mimo wszystko dawał tu swoje wypociny

Generalnie to tak: w poniedziałek były grane nogi, gruby trening, przed oczami ciemno i na bełt się zbierało dorzucam teraz ciężaru bo kumpel z mojej siłowni, ciężarowiec i trójboista użyczył mi taśm na kolana. Troszkę pewniej się czuje.

Plecy robiłem wczoraj, kolejne rekordy, bo 140x8 wiosło nachwytem, jestem zadowolony bo bez bólu w ledźwiach a przy dobrym czuciu plecach udało mi sie to targnąć.

Dzisiaj odpoczywam od treningu, bo mam robote i szkołe

Miska trzymana, suplementacja UNS, o której niebawem.

Zmieniony przez - Buczeri w dniu 2015-03-11 19:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Jaką robotę?

Doris.K
Seba - rozumiem ze trening konczysz bez koszulki?;)


Tak trening zawsze kończę prysznicem i tam jestem bez koszulki, ba nawet bez majtków

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-03-12 00:20:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No kąpiel www bylaby dosc podejrzana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Sebson - ulotki, roboty dorywcze, zawsze cos na środe mam. W moim wieku ciezko o normalna prace A od zawsze coś robie, żeby jakis pieniadz był dla siebie

Nienawidze kochanych rodzicow o $ prosić, nie moge i tak mam ogromna pomoc, bo jedzenie mi zapewniaja

Zmieniony przez - Buczeri w dniu 2015-03-12 07:18:06

Zmieniony przez - Buczeri w dniu 2015-03-12 07:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Widzę cały czas up z formą jest, pamietam jeszcze Twoje foty z przed startów i wtedy bylo juz mega. Oby tak dalej!
Chętnie będę zaglądał bo i widzę filmiki z treningów są co zawsze mozna cos ciekawego podpatrzeć:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Buczeri


Nienawidze kochanych rodzicow o $ prosić, nie moge i tak mam ogromna pomoc, bo jedzenie mi zapewniaja





Pięknie, chwali się TAKIE podejście!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Brawooo ! W sumie w dzisiejszych czasach to rzadkosc

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

Następny temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

WHEY premium