SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Po moim trupie! Ja chce isc dzisiaj ręce zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42788
Tested_UNS-TEAM

A widziałem agentów co sztagę kładli dosłownie na karku a potem próbując wstać próbowali przerzucić ja przez głowę do przodu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartek i to mi się podoba! Łapy same się nie zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
No siema pysiaki, jw pisałem, choroba sie do mnie dobiera, obolałe ciało, jak wychodziłem to 38,5 temp, garło, osłabienie czuje się dostatecznie, trening zrobiłem, dodałem powtorzen, i skróciłem przerwy, nie ma co szaleć jak tak się czułem ubrałem bluze (do filmu zdjąłem ) długie spodnie i wypociłem to dziadostwo, potem na cardio, moje nogi skatowane wczoraj dały rade na 20min w szybkim tempie

Miska:
1. 3 jajka, 100g owsianych, cynamon, 30g białka
2, 3,4,5 100g makaronu durum, 150 kury + 120g kiszonej + 5ml oleju lnianego/ 10g masła orzechowego
6. 150g twarogu + 40g masła

Obłożyłem się lekami, po wypoconym treningu gorąca kąpiel, czuje się dużo lepiej

Łapska

modlitewnik na wyciagu z dołu w oparciu o ławke 3s po 15 ---- ściaganie linki 3s po 15
uginanie ze sztangielka, pojedynczo 3s 15,12,10 --- francuz sztangielkami do czoła leżac 3s 15,12,10
uginanie ramiona na bramie 3s po 15 --- ściaganie na wyciagu klamry nachwytem 3spo15 + klasyczne pompki wąsko - max





+ skromne zapasy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Maseło od seby brales?
Zdrowia zycze, ja mam studencki sposob na poczatki przezebienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Zgadza sie, diluje masło

Jaki to sposób ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Buczeri widze, ze forma ostro do przodu ;)
Mnie też dzisiaj coś rozebrało a miałem nogi dałem rade ale teraz to jest też nie ciekawie zobaczymy jutro ; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Co tak mało tego masełka kupiłeś? Czy tylko tyle Sebie już po prostu zostało?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Bartek Dobrze, że do ciebie nie przyjechałem, zaraził byś mnie jeszcze. Nie dość, że kaleka to byłym chorym.

Dorota To specjalne masło, anaboliczne, sam klepie w piwnicy. Niech cię nie zmyli opakowanie. Tam są wysokiej jakości środki(nie mogę powiedzieć jakie)
+10 do mięśni, + 10 do siły, -100 do nerek, -50 do wątroby
Bartek wziął tylko 2 bo trochę się boi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Oljaboga - anaboljiki, stejrydy fuuuu bleeeee a kysz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

Następny temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

WHEY premium