SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Lepsze jednak te kaloryczne produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe , podobno wszystko co dobre w życiu jest nielegalne niemoralne albo tuczy !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Znalazły by sie legalne nietuczacy i w miare moralne jednak...

Odbiegając, uprzejmie zawiadamiam, że sobota wieczor bedzie mały cheat bo studniówka
Tak, większość napiszę "oooo esssu kiedy to było" ale ja jestem jeszcze piękny i młody, co poradze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Bartek, cheat ujdzie, ale pamiętaj, żeby przed Polonezem wypić porcję BCAA, bo wiesz... katabolizm!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ja też jestem młoda i piękna bo w tym roku tez czeka mnie studniówka i oczywiście.. matura :@ btw, nie wiem dlaczego tutaj wczesniej nie zaglądałam :) POWODZENIA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Widzę że Ty też studniowka w styczniu xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Nie zagladalas bo maturzystów nie maja czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Ja na Twoim miejscu na studniówkę wziłabym swoje pojemniki z żarłem :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tego Tigera nie raz kosztowalam - doooobre ale niestety szybko sie konczy. Studniówka? Gdzie sie teraz takie imprezy w 'UKF' odbywaja?;D
Garnitur jakis dla siebie znalazles?
Hannah - ja od siebie polecam jeszcze tescowe oranzady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo to po studniówce na dobre zacznie się straszenie maturą , o ile już się nie zaczęło : )

Doris , lista zakupów coraz dłuższa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

Następny temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

WHEY premium