SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wątróbka z masłem orzechowym? Niezłe połączenie :D
O a jaka fajna koszulka !:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Bardzo za daleko, do maja wyjazdy odpadają :D a co do jedzenia -Dorota, oczywiście oddzielnie, potem masło sobie jadlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Olej maturę, zostań BB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba odszczekaj to bo jeszcze bartek wezmie to pod uwage ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Spoko, matura potrzebna bo jest konieczna, żeby dalsze cele realizowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buczeri
Spoko, matura potrzebna bo jest konieczna, żeby dalsze cele realizowac
|
Otóż to... także Bartek ucz się ucz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
W sumie... To kurcze, trening nie ulega zmianie, czwartek była klatka, jak co tydzień dokladam +5kg do sztangi na ławce skośnej. było 95kg 5serii po 8 razy. przy ostatniej skończyklem na6 powt, w innych grupach miescniowych zapas, bo w piatek był trening barków gdzie szło na wyciskanie sztangi 75kg 5s 8 powt git, a w sobote łapy.

Co do diety to trzymana, wczoraj i dzisiaj nie co inaczej, bo wpadła wczoraj ryba po greckui troche slatki, niestety z majonezem a dzisiaj zrobiłem kotlety z miesa indyka.

Dalej... jedzonko czysciutkie zrobione i czeka na jutro - nogi.

ferie = dołoże sobie czasem areoby w postaci krotkich interwałów. dzisiaj np zrobiłem 5min wejscia, dalej 10serii 30sek szybko i 30 sek normalnym tempem i potem 5 min zejscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta trzymana nieco inaczej? dobre ale taką rybę po grecku też bym zjadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bartek te interwały gdzie robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Krece w domu na rowerku, ale jak słonko bedzie to to beda biegi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

Następny temat

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

WHEY premium