SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do sezonu zimowego.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
Witam kolegów.

Sprawa wygląda tak, mój ostatni cykl mi nieco nie wyszedł, wyglądał następująco:

1-3 Anapolon 50mg
4-7 Metanabol 30-40mg
1-7 Sustanon 250mg E2D
4-7 Trenbolone 100mg E2D

cykl rozpisałem do momentu w jakim się skończył, dopadła mnie niemoc związana raczej ze skutkami stosowania dużej ilości środków oralnych. Pojawił się brak apetytu, brak chęci do ćwiczenia, zmęczenie, zamulenie, niemoc, po prostu tragedia... PCT nie zrobiłem, cykl zakończyłem w marcu bieżącego roku, po krótkim czasie zakończyłem również ćwiczenie na siłowni. Uznałem, że trzeba nieco zmienić sport, przerzuciłem się na jazdę na rowerze oraz pływanie, spadków drastycznych jeśli chodzi o wymiary nie zanotowałem, ciągle wspomagam się aminokwasami oraz kreatyną, siłownię odwiedzam obecnie od 3 tygodni 2-3 razy w tygodniu max. Od poniedziałku zamierzam zwiększać intensywność treningu nie rezygnując z pływania.

Sprawa cyklu wygląda następująco, chciałbym użyć Boldenone, zwiększa on wydolność, co pomorze mi uzyskać lepsze wyniki w pływaniu, Testosteron - Omnadren, najlepiej przypadł mi do gustu.

Cykl z regresją dawek, bazując na pomyśle Gregora/Shielda/B-50.
EQ
1)800mg
2)800mg
3)600mg
4)600mg
5)400mg
6)400mg

do tego 6 tygodni 500mg Omo na tydz.

7 i 8 tydzień - clen + pregnyl.

EQ
9)1000mg
10)1000mg
11)800mg
12)800mg
13)600mg
14)600mg

w tej części dawki zostały zwiększone, obawiam się, że użycie tych samych pomimo czyszczenia receptorów może nie być skuteczne. Omnadren w drugiej części opcjonalnie do 750mg na tydzień planuje zwiększyć.

po 14 tygodniach 2 tygodniowe czyszczenie i przejście już na Propionante, taperując i trafiając w odblokowanie.

Na kickstart 4-5 tygodni Metanabol 25mg ED.

co o tym myślicie?

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
no niby z glowa, ale jest sens ciagnac 3,5miecha te same srodki? jeszcze duzo zalezy od diety jaka do tego zastosujesz.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
czas czyszczenia można skrócić do tygodnia, jednak nie wiem czy wtedy to będzie sensowne, nigdy tego nie robiłem.

czekam na opinie reszty.

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
boldenon i czyszczenie w 7,8tyg????
ciagnij bez cleaningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
e-lite sugerowałem się cyklem Gregora i poradami Shielda oraz B-50.

zatem proponujesz ciągnąć bez czyszczenia rozpiskę, czyli wszystko jak rozpisane, z tym, że dwa tygodnie gdzie jest 1g bolda zaczynać zaraz po podawaniu dawki 400mg week?

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ja bym nie kombinowal i polecial stala dawke

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-07-27 22:10:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
to zaproponuj coś od siebie Wojtku, byłbym bardzo wdzięczny, bo każdy wytyka błędy a nikt nie podda cyklu korekcie wg. własnych racji.

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
a dlaczego tak malo testa? bierzesz sie za 1g bolda to testa musi byc wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
możesz wyjaśnić Shield?

kiedyś, bodajże w Chwili Prawdy, poruszyliście (mam na myśli ludzi po fachu) temat cykli, że istnieje stereotyp, że Testosteron musi przodować w każdym z cykli, w tym sensie, że jego stosunek do anaboliku musi być większy. Sam pisałeś, że nie ma na to reguły i sam zamierzasz uderzyć mocno anaboliczny cykl z brakiem testo czy jego minimalnej dawce.

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
heh no co Ty, jestem zwolennikiem testa i moge go ladowac solo, nic mi wiecej nie potrzeba. testa musi byc chociaz tyle co bolda i to balbym sie zamulenia.

zreszta dawki niemale, patrzac na wymiary, nie wydaje mi sie zebys wykorzystal ten cykl w 100%, a tym bardziej ladowania. cos mi sie zdaje, ze chcesz uspokoic swoje sumienie z mysla ze grubo bedzie lepiej, zamiast konkretnie wziac sie do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Jesli profil masz aktualny to czlowieku... 84kg i 1-2 g soku na tydzien.Chyba bajki pomyliłes.


Pojawił się brak apetytu, brak chęci do ćwiczenia, zmęczenie, zamulenie, niemoc, po prostu tragedia... PCT nie zrobiłem, cykl zakończyłem w marcu bieżącego roku, po krótkim czasie zakończyłem również ćwiczenie na siłowni. Uznałem, że trzeba nieco zmienić sport, przerzuciłem się na jazdę na rowerze oraz pływanie, spadków drastycznych jeśli chodzi o wymiary nie zanotowałem, ciągle wspomagam się aminokwasami oraz kreatyną, siłownię odwiedzam obecnie od 3 tygodni 2-3 razy w tygodniu max.
ale to cie nic nie nauczylo, pozdro

Zmieniony przez - rezun w dniu 2008-07-28 12:59:10

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren + prop

Następny temat

Szybkie pytanie i szybka odpowiedz:)) :PP

WHEY premium