SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 7 !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1503150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostałem kiedys baton ten z activlab z kreatyną i był całkiem dobry co ja słodyczami srednio bynajmniej przepadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1294
MajkelTSW
Batonów to chyba na cały rok smaczne?

Batony naprawdę dobre. Sam milo się rozczarowałem smakiem żórawiny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
Skromnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
skromnie ale soga i tak dostaniesz jeśli wejdzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77963
Witam!
Supli innych mam dużo, ale dam te które zbieram na redukcję. Rozpocznę kiedy uznam, że "już czas"

Sekretem jest niebieskie opakowanie na kapsułki a w nim ... johimbina 100 x 10 mg.
Musiałem przepakować bo oryginał mógłby wpaść w ręce narzeczonej, a później mogłoby się rozpocząć... takie połączenie pisku piskląt, pomieszane z syreną policyjną i na pracy kombajnu w dożynki kończąc Już współczuję naszemu dziecku (jak kiedyś zostanę ojcem i będę miał syna, jak będzie prosił mamę o suple... już mi go żal.
Tata jednak w nasypie co trzeba za plecami mamy

P.S niektóre na pewno będę dokupywał, to wszystko będzie zależało od treningów, efektów i samopoczucia.
Teraz kończę MP - Asault'a.
Kreatyna w stałej suplementacji 5gram po treningu.




Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2014-02-20 21:28:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Akurat yoszką to mógłbyś się z nią podzielić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77963
I ja i Ty to wiemy... ale nie przetłumaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6353
Moja tylko jedna pucha activlaba reszta kumpla :) ja czekam na HyperLeana :)

A pas dali gratis to dałem do zdjęcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dał bym soga gdyby nie ten plakat

a tak poważnie, jak Redline, próbowałeś już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6353
Redline-a będzie testował kolega a ja tak jak pisałem wcześniej czekam na HyperLana a plakat jedyny słuszny i sprawiedliwy :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać .

Następny temat

Która glutamina?

Wiecej