SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 7 !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 64 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1132
Trochę schabowych w proszku i nie tylko...




Zmieniony przez - Rideon w dniu 2022-02-13 15:07:39
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ładny zapas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
haha niejedna wypłata by tego nie pokryła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 64 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1132
erwinoos
haha niejedna wypłata by tego nie pokryła

Twierdzili, że ceny surowców będą szybowały do góry to zrobiłem zapasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dobra decyzja, bo jak widać idą mocno w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
Waszym zdaniem do jakich absurdalnych cen możemy dojść, jeśli chodzi o np. kreatynę i białko?

Wiem, że należałoby odwiedzić wróżkę.pl ale... jakie są Wasze przewidywania? Ja bym się bardzo bał przekroczenia przelicznika w przypadku białka 1kg = 100 zł :/

Z tymi surowcami to o ile prawda - problem globalny. Mam ogromną nadzieję, że sytuacja się ustabilizuje i wręcz poprawi.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Myake, że nitk tutaj nie jest ekspertem rynku i analizy cen. To są tylko suplementy...nie będzie Cię stac to zjesz białko z innego źródła i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78413
Moim zdaniem, jak już przyzwyczaisz klienta do ceny, nawet tej wysokiej, to cena ta już zostanie.
Niezależnie od ceny surowca.
Potem wchodzą różnego rodzaju promocje z wielkimi banerami -x%!!! jednak cena regularna już zostanie jaka jest.

Nic nie poradzimy na ten absurd. Tak jak w każdej branży, a obserwując rynek, to problem globalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
piorun65
...To są tylko suplementy...nie będzie Cię stac to zjesz białko z innego źródła i tyle.


Dokładnie. Tak samo sobie pomyślałem. Wówczas przyjmę białko na poziomie 1.6 g /kmc i pokryję zapotrzebowanie z konwencjonalnego jedzenia, w tym nawet z produktów roślinnych typu ciecierzyca, soczewica, fasola itp.

Co do globalnego problemu - to gdzieś czytałem taki kit, że spowodowało to m.in. przerwanie łańcucha dostaw %)


Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2022-02-14 12:09:04

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać .

Następny temat

Która glutamina?

WHEY premium