Mia Sand (31 l.) to modelka fitness z Danii, która znana jest pod pseudonimem "Miss Mia Fit". Stała się popularna dzięki wyjątkowej sylwetce - umięśnionej i krągłej, która według niej, jest sprzeczna z dzisiejszymi trendami. Rozpoczęła swoją przygodę fitness zaledwie kilka lat temu, jako młoda matka i stała się rozpoznawalna w branży fitness. Na Instagramie obserwują ją już prawie 900 tysięcy osób.

Jednak to, co odróżnia ją od pozostałych gwiazd, to jej przesłanie do młodych kobiet, aby "nie bały się być inne". Mia Sand zawsze była wysoką dziewczyną z krągłościami. Jak większość dziewcząt w jej wieku, miała trudności z zaakceptowaniem wagi, ponieważ jej koleżanki były o wiele szczuplejsze w porównaniu do niej. Jednak w końcu nauczyła się, że musi zaakceptować siebie i postanawia sprawić, by jej ciało było jędrne. Zaczęła chodzić na siłownię, gdy miała 25 lat. Szybko zakochała się w treningu siłowym. Jej trener nauczył ją, że nie ma drogi na skróty i wiele zależy od tego, co siedzi w naszej głowie, by być zdyscyplinowaną, aby osiągnąć swój cel. Bazując na własnych doświadczeniach, teraz zachęca młode kobiety, które nie są zadowolone ze swoich kształtów, aby zaczęły trenować, by zbudować wymarzoną sylwetkę.

Młodym matkom radzi, aby nie tylko skupić się na macierzyństwie, ale także znaleźć czas dla siebie i swojego ciała. Mia łączy trójbój siłowy z klasycznymi ćwiczeniami siłowymi. Nie robi cardio, ale lubi skracać okres odpoczynku między seriami, aby utrzymać wysoką intensywność podczas całej sesji treningowej. Jej ulubione ćwiczenia to wyciskanie na ławce i przysiady, które uważa za najważniejsze ćwiczenie w budowaniu pośladków.

Mia Sand udowodniła, że ​​nie jest konieczne dostosowanie się do pewnych standardów i trendów, aby odnieść sukces w życiu. W branży fitness i show biznesie często ludzie dążą do idealnej, szczupłej sylwetki. Jednak Mia nie poszła tą drogą i stworzyła swój własny idealny obraz ciała odbiegający od standardów, za który pokochali ją fani na całym świecie. Podoba Wam się taki typ sylwetki?