SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 7 !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
erwinoos
protonvit
Że niby ja nie rozumiem ? Heh... rozumiem aż za dobrze tylko, że jak się zarabia 3500 euro a 3500 złotych a ceny w zasadzie identyczne w sklepach to kto mocniej odczuje 20% inflacji?


To uważasz, że na dokładnie identycznym stanowisku, gdzie w PL zarabiasz 3500 otrzymasz za granicą 3500 euro?




Oj nie, przykład dał. Niemcy też plują sobie że z marki odeszli. Ale jakby polska przeszła ze złotówki na Euro w przliczniku 1do 1 go, to żyć nie umierać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17382
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
redukcja? :P czy po prostu lubisz slodkosci?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17382
Dużo rzeczy wykorzystuje w kuchni, pudingi do sernikow, sosy barbecue żoną lubi, bialka mają kazeinę więc fajne gęste kremy wychodzą a słodkości na probe pozamaw8ane, ale tylko kuszą nie potrzebnie :D


Zmieniony przez - althetic w dniu 2023-04-20 03:07:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Wziąłeś dwa smaki białka nutlove, a próbowałeś ten smak z masłem orzechowym? Dla mnie petarda, nie kupuje bo non stop piłem jak wodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17382
Próbowałem, ale jako dodatek do deserów, czy owsianek te 2 zrobiły na mnie lepsze wrazenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17382
Coś temat nam umiera panowie i panie, każdy zamawia a nikt się nie chwali - nie ladnie.
Ja często zamawiam suple z sfd, I czekam na promocję żeby wykorzystać swoje punkty, ponieważ nie zawsze to jest łatwe, często nie ma nic ciekawego do zaoferowania.
Inaczej było w ostatni piątek gdzie mogłem wymienić swoje punkty na 8 kg bialka.
I tutaj zapraszam do dysusji:
1. Próbowaliście tej firmy?
2. Data jest do końca czerwca, o ile nie bd źle wyglądała i pachniało jak dlugo można szamać ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33082 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
Gdy w tym roku przyjąłeś za cel zrobić najlepszą formę jaką miałeś do tej pory to warto też się jakoś zmotywować. Ostatnie dwa tygodnie redukcji i człowiek ledwo żyje więc motywator wjechał na chatę tylko teraz się zastanawiam czy to aby nie za wcześnie i czy nie pokrzyżuje planów z dociągnięciem redukcji do samego końca ale W myśl zasady dłużej czekane lepiej smakuje myślę że będzie warto wytrwać. głupio by było wyłożyć się dwa tygodnie przed końcem z powodu tych pysznych łakoci . Będzie jedzone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17382
Fajny zestaw Tomasz, te dżemy w szklanych słoikach mi bardzo posdeszly. Widać na FB że formą igla, możesz sobie pozwolić:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33082 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
Dzieki :) juz się nie mgę doczekac bo teraz jest płasko jak to na koniec redu:D 18 treningów w tygodniu i 1800 kcal poniewiera eehhehe ale wnet wlatują wegle wiec bedzie nabicie :D i wtedy dzemy zrobią robote :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać .

Następny temat

Która glutamina?

WHEY premium