SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 7 !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1510808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja te z Activlaba na kaca pilem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
w lato z lodkowk jak znalazl
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Taki prezent od szefa jak nie przepadałem za owocowymi białkami, tak ten jest petarda


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
idealne po treningu
brzoskwinia najlepsza
orzechowy taki sobie, nie pasuje mi smak ziarna i orzechow osobiscie
malina ok

3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Suple na wyczerpaniu, więc trzeba było uzupełnić zapasy spray pierwszy raz kupiłem. Zobaczymy co to za cudo



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
oliwy w prayu dobre jak ktos unika dodatkowych tluszczy w diecie, niewielka ilosc idealna aby cos podsmazyc
ja na razie ejszcze na etapie lania z butli

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
TomQ-MAG
ja na razie ejszcze na etapie lania z butli

a ja tak się przyzwyczaiłem do nich, że czy masa, czy redukcja, czy cheat to smażę na sprayu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
rutkow
Podobny sklad do mojego


Ano trochę podobny. Już wiem kto mi wykupił omegę z allnutrition berberyna w sumie miała być inna ale też niedostępna to zobaczymy co tam za cudo

TomQ-MAG
oliwy w prayu dobre jak ktos unika dodatkowych tluszczy w diecie, niewielka ilosc idealna aby cos podsmazyc
ja na razie ejszcze na etapie lania z butli


Ja w sumie jestem na tłuszczówce więc mi nie robi różnicy czy z butli. natomiast chciałem być taki trendi jak wszyscy. Teraz prawie każdy ze szprajem lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Mały dodatek dziś doszedł. Była wyprz :-%

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać .

Następny temat

Która glutamina?

WHEY premium