SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 7 !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3900
Masówka na bekstejdżu dla koleżki, super pump, bcaa z gory i hydrolizat na wyczerpaniu, a tak to narazie spokoj na jakiś czas :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
syto sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6353
Stół koksem zapełniony i tak ma być dobre to białko z K**?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
kumpel ma truskawka-malina ( czy coś takiego ) i mu nie smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3900
baszek007
Stół koksem zapełniony i tak ma być dobre to białko z K**?


Wg. mnie calkiem dobre, piłem jak narazie kokos, wanilia i creme brule wszytskie wchodziły i elegancko sie mieszały. Teraz mam wanilie i czekolade, ale narazie nie otwierałem bo kupiłem je z zastosowaniem jako dodatek do omletów, fit wypieków itp :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
to pijcie dalej to walkowane bialko Tynk a nie bialko
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Nie podlizuje sie bo bialko sfd mi nie smakuje ale chociaz ma pewny sklad Po drugie jak ktos wrzucil wyniki badan ich bialka to od razu kasacja postu i ban Boja sie prawdy? Czego nie ma wynikow badan ich bialka robionych przez innych ludzi niz modzi czy admin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
panowie tutaj foty a nie kłótnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5132
białko ma nie smakować a pełnić swoją rolę, izizorro siedzisz tam to tam pisz zażalenia na temat tego białka a nie syfisz w temacie.
Żeby nie było że spam, świeżo co dzisiaj przyszło miała być beta a postawiłem na to

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać .

Następny temat

Która glutamina?

WHEY premium