W dzień jest dyrektorem Dobson High School, ale po pracy pasją Tamary Addis jest… fitness. Addis od 2013 roku nadzoruje największy kampus szkół średnich w stanie, ale przyznaje, że kiedy wychodzi z pracy, jedzie od razu na siłownię.

"Moja praca polega na wpływie na przyszłość i na wspieraniu naszych młodych ludzi. Ale kiedy wychodzę ze szkoły, puszczam muzykę hip-hop i jadę na siłownię, a kiedy tam dotrę, żelastwo nigdy nie kłamie."

Nic dziwnego, że stała się wzorem do naśladowania dla swoich uczniów, zwłaszcza sportowców szkół średnich. W zeszłym roku rozmawiała z drużyną piłkarską o prawidłowym odżywianiu i nawykach. Wielu z tych uczniów było zainspirowanych do tego stopnia, że kilkoro z nich zrzuciło zbędne kilogramy. Pani dyrektor zaraziła ich “pudełkowym jedzeniem”, które sama również przygotowuje codziennie rano. Addis nie tylko pomogła uczniom, ale również innym nauczycielom. Chociaż mówi, że często żartują z nią o jedzeniu owsianki lub jajek podczas ich spotkań, zaczęli przyjmować niektóre z tych nawyków.

Czas spędzony na silowni daje jej poczucie wolności, biorąc pod uwagę, że jest odpowiedzialna za ponad 2400 uczniów. Addis ma już na swoim koncie dwa lokalne starty w zawodach w kategorii masterek 40+ i szykuje się do kolejnego. Mówi, że kiedy stoi na scenie w stroju, czuje się wspaniale. Tak jakby lepiła z gliny. Na brak energii i siły fizycznej nie narzeka. Mówi, że ciało jakie wypracowała to nie zasługa genów czy niedozwolonych środków, lecz konsekwentnego dbania o siebie fizycznie i emocjonalnie. Dzięki temu zyskała w oczach swoich uczniów. Wielki szacunek za to!

My również możemy pochwalić się pięknym i wysportowanym ciałem pedagogicznym :) Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Najpiękniejsze ciała pedagogiczne sceny bikini fitness

https://youtu.be/ZgQKIHnuZ6Y

 

Źródło: http://contests.npcnewsonline.com, http://www.azfamily.com

 

Komentarze (4)
RPS1990

Szacun za to, że ćwiczy i propaguje sport oraz zdrowe nawyki żywieniowe.

0
natalijka

i brawo

0
domosos

Jak na ten wiek to się dobrze trzyma, widać ze sport pozwala pozostać młodszym.

0
M-ka

Bardzo budujący artykuł!
Po angielsku wspaniale to brzmi:"My job is to impact the future (...)"

Coś pięknego...

0