SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli vol 7 !!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1510258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13083
Parę drobiazgów, żeby przeżyć lato bez większych spadków


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
Ile bcaa wow :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolega bcaa to chyba jak Colę na redukcji pije .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29635 Napisanych postów 63002 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902851
uwielbiam patrzec jak ludzie wywalaja pieniadze w kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
ten C4 nawet calkiem niezle dziala w podwojnej porcji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13083
TomQ-MAG
ten C4 nawet calkiem niezle dziala w podwojnej porcji


Pierwszą puche dostałem od znajomego i mi bardzo podszedł, ale tak jak mówisz w podwójnej porcji (w sumie od takiej zacząłem) Tę kupiłem za punkty, bo na Pumpa z Ostrovitu już nie mogę patrzeć...

Mumin222
uwielbiam patrzec jak ludzie wywalaja pieniadze w kibel


Mógłbyś sprecyzować, żebym następnym razem tego błędu nie popełnił? Jeśli chodziło Ci o GABE, to pierwszy raz kupiłem, żeby przetestować czy jest to cokolwiek warte.


Zmieniony przez - Skowri87 w dniu 13.07.2017 21:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29635 Napisanych postów 63002 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902851
nie o witaminy i bcaa.ale to nie temat od takich dyskusji.ladny zestaw smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
hehhe, tą gabę to ledwo dojrzałem . podobne podejście do bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13083
Mumin222
nie o witaminy i bcaa.ale to nie temat od takich dyskusji.ladny zestaw smacznego


Rozumiem. Akurat te bcaa kupiłem po raz pierwszy, wcześniej miałem z All Nutrition i byłem zadowolony (ze smaku jak i z działania). Taka ilość, bo mieszkam w Niemczech i za przesyłkę niestety trzeba trochę wybulić. Jeśli masz czas i chęci, żeby podesłać mi na priv Twoją opinię na temat rzekomego działania BCAA, to jestem bardzo w tym temacie otwarty, albo jakiś artykuł, który by to potwierdzał. Przeglądając Twoje tematy widzę, że Twoja wiedza o tym sporcie jest napewno większa od Mojej, także chętnie dowiem się czegoś nowego, bo może faktycznie wywalam niepotrzebnie ciężko zarobione pieniądze

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
Ładne zestawy, smacznego

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać .

Następny temat

Która glutamina?

WHEY premium